Android telefon için joystick önerisi

Poyraz Kuzgun

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonda oyun oynamak için joystick almayı düşünüyorum. İnternetten ufak bir göz attım. Bu PUBG için olan saçma sapan joystikler çıkıyor. Aslında onlar joystikte değil tutamaç gibi bir şey. Yani benim istediğim tarza bir şey var mı bilmiyorum da. Böyle hem telefon sağına soluna takılabilecek fiziksel tuşları olan bir şey arıyorum. Yani böyle kullanım açısından tarz olarak Nintendo Switch, Steam Deck tarzında bir aparat arıyorum. Telefonu ortasına koyayım sağdan soldan tuşlar olsun yani.
Umarım aklımdaki şeyi anlatabildim.

Arkadaşlar telefonda oyun oynamak için joystick almayı düşünüyorum. İnternetten ufak bir göz attım. Bu PUBG için olan saçma sapan joystikler çıkıyor. Aslında onlar joystikte değil tutamaç gibi bir şey. Yani benim istediğim tarza bir şey var mı bilmiyorum da. Böyle hem telefon sağına soluna takılabilecek fiziksel tuşları olan bir şey arıyorum. Yani böyle kullanım açısından tarz olarak Nintendo Switch, Steam Deck tarzında bir aparat arıyorum. Telefonu ortasına koyayım sağdan soldan tuşlar olsun yani.
Umarım aklımdaki şeyi anlatabildim.

Razer Kishi vardı dostum son güncellemelerden sonra PUBG desteklememeye başlamış diye duydum ama yine de bir araştır.

@RamizDayı1907 Hocam tam da böyle bir şey arıyordum. Teşekkürler. PUBG desteklememesi önemli değil sevmiyorum o tarz oyunları. Telefonda PS3, PSP falan konsol oyunları oynuyorum. Dokunmatikte hem zor hem de zevksiz oluyor. Bluetooth gamepad bağlayınca da telefonu sürekli dayayacak yer arıyorsun falan. Çok kullanışsız oluyor.

Geri
Yukarı