Android Telefonları Kulaklık Ses Sorunu

shatamor

Hectopat
Herkese iyi günler arkadaşlar.
Müzik dinlemeyi seviyorum ve bu yüzden kendime bi V-Moda M-100 aldım. Daha önce iPhone kullanıcısıydım ancak telefonum bozulması ve çalışmamasıyla birlikte Android'e geri dönüş yapmak durumunda aldım ve kendime bi Xperia Z3 aldım. iPhone kullanırken, V-Moda kulaklığım ile en yüksek seste çok iyi performans alıyordum ancak durum Android telefonlarına gelince ister Samsung ister LG isterseniz Xperia olsun kulaklığımdaki performans çok ama çok düşüyor ve kulaklığımın %40 gibi bi oranında performans verdiğini düşünüyorum. iPhone'da olup Android'te sorun olması bana Android sisteminde bi kaç kısıtlama olduğunu düşündürüyor. Bunun için ne yapıp ses performansını artırabilir? Telefondan müzik dinlemek benim için çok önemli bu yüzden yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Not: Equalizer ve Xperia'nın getirdiği tüm ses ayar ve efektlerini denedim işe yaramadı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı