Android teypte dokunmatik tuşlar çalışmıyor

SefaBatuhan0

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD 5 5600G
Asus Prime B450 MK-II
Samsung 860Evo 500GB
Crucial Ballistik 16GB 3200Mhz
600w Psu
Arkadaşlar merhaba bende Android teyp var. Markası yazmıyor herhangi bir yerinde ancak tablet hakkında kısmında model zxdz_01 yazıyor. Bendeki sorun arkadaşımdan aldım ve sıfırlama yaptım sıfırlama yaptıktan sonra sol dışında olan tuşlar çalışmadı. Ayarlama kısmından dokunmatik öğrenme yapıyorum ama kaydetme çıkmıyor. İnternetten izlediğim videolardan bir sonuç çıkaramadım, yardımcı olursanız sevinirim.

IMG_20240128_193755.jpg
IMG_20240128_193836.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradakini denediniz mi acaba öğrenmeye girip tuşları tek tek göstermeniz lazım programa.

Bendeki ile farklı çıkıyor orası bende çok daha fazla seçenek çıkıyor ve save file butonu yok

Hemen atayım bende 2 adet touch learing var yani dokunmatik öğrenme

1.Seçenek böyle
IMG_20240128_202939.jpg

2. Seçenek böyle
IMG_20240128_202924.jpg

2 sinde de deniyorum herşeyi değişen birşey olmuyor

Hemen atayım bende 2 adet touch learing var yani dokunmatik öğrenme.

1.seçenek böyle Eki Görüntüle 2099905

2. seçenek böyle Eki Görüntüle 2099907

2'sinde de deniyorum her şeyi değişen bir şey olmuyor.

Ekrandaki ev simgesine (ana menü ) tıklayın ekrandan sonra soldaki paneldende ev düğmesine kısa bas çek yapın işlem bittikten sonra sol paneldeki tuştan ev düğmesine basın tekrar bakalım ana menüye dönecek mi?

Ekrandaki ev simgesine (ana menü ) tıklayın ekrandan sonra soldaki paneldende ev düğmesine kısa bas çek yapın işlem bittikten sonra sol paneldeki tuştan ev düğmesine basın tekrar bakalım ana menüye dönecek mi?
Nasıl yani tam anlamadım

Yaptım dediğiniz gibi olmuyor kayıt etmiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı