Android uygulama durdurucu

0Lykia

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Kaldırım Mühendisi
Arkadaşlar telefonum P Smart 2019 ve 3GB RAM var. Ve boşta 650 MB gözüküyor. Ben standoff 2 adlı oyunu oynarken RAM yetersizliğinden birsürü donma oluyor. Bana arka plan, gereksiz uygulamalarve RAM güçlendirici bir uygulama önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar telefonum P Smart 2019 ve 3GB RAM var. Ve boşta 650 MB gözüküyor. Ben standoff 2 adlı oyunu oynarken RAM yetersizliğinden birsürü donma oluyor. Bana arka plan, gereksiz uygulamalarve RAM güçlendirici bir uygulama önerir misiniz?
Clean Master kullanabilirsin antivirüs programı da var.

Telefonunuzun donanımı ile alakalı olabilir. RAM ile alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü 3GB RAM yeterli. Android oyunu açtığınız da RAM açar ve oyununuza RAM'i verir.

Clean Master kullanabilirsin antivirüs programı da var.
Clean Master programı kullanıcılarının internette yaptığı şeylerin hepsini veritabanlarına kaydetmelerinden dolayı Play Store'da Google tarafından kaldırıldı. Tamamen gereksiz bir yük bindirdiğinden Clean Master gibi uygulamalara güvenilmesini önermiyorum.

P Smart'in kendi icinde RAM'i temizlemek icin zaten Optimiser uygulamasi var. Onu kullanin bence.
Teşekkürler. Bilmiyordum.
K
Android akıllı bir işletim sistemidir. Kasmanın nedeni RAM yetersizliğinden çok cihazınızın güçsüz olmasıyla alakalıdır. Android oyun oynayacağınız zaman zaten size RAM açar.
Kirin 710 işlemcinin yetersiz olacağını sanmıyorum. Aynı telefon arkadaşımdada var. Onda kasma donma sorunu yok. Aynı ayarlarda oynuyoruz.
Güçlendirmek için arka planda çalışan uygulamaları sonlandırabileceğiniz bir program olan Greenify'ı önerebilirim. Arka plandaki gereksiz uygulamaların çalışmasını sonlandırarak pil ömründen de tasarruf edebilirsin.
Öneriniz için teşekkür ederim. İndiriyorum deneyeceğim.

Clean Master programı kullanıcılarının internette yaptığı şeylerin hepsini veritabanlarına kaydetmelerinden dolayı Play Store'da Google tarafından kaldırıldı. Tamamen gereksiz bir yük bindirdiğinden Clean Master gibi uygulamalara güvenilmesini önermiyorum.

teşekkür ederim bilgim yoktu kusura bakmayın :/

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı