Android vs. pixel Experience

tatarramazan321

Decapat
Daha fazla  
Cihazım Redmi Note 9S yakin zamanda garantisi bitecek. Ben de guvenilir performans arttıran bir ROM kullanmak istiyorum. Sizce crdroid mi kurmalıyım yoksa pixel Experience mı?
Pixel tabanlı olsun istiyorum çünkü sınırsız yedekleme özelliğine ihtiyacım var.

Son düzenleme:
Dostum Pixel Experience ROM'u zaten AOSP (Android Open Source Project) tabanlı, farklı bir şey kurmuş olmuyorsun. Herhangi bir vanilla Custom ROM yükleyip üstüne herhangi bir Gapps paketi flashlayarak aradığın şeye ulaşırsın (bazı ROM'larda Gapps bulunuyor direkt, onlar için ayrıyeten Gapps flashlamana gerek yok). Buradan cihazına özel ROM'lara bakabilirsin:

Konu onaylanirken başlik değişmiş aslı crdroid mi yoksa pixel experience mi olacak
Dostum Pixel Experience ROM'u zaten AOSP (Android Open Source Project) tabanlı, farklı bir şey kurmuş olmuyorsun. Herhangi bir vanilla Custom ROM yükleyip üstüne herhangi bir Gapps paketi flashlayarak aradığın şeye ulaşırsın (bazı ROM'larda Gapps bulunuyor direkt, onlar için ayrıyeten Gapps flashlamana gerek yok). Buradan cihazına özel ROM'lara bakabilirsin:

@tatarramazan321 @Efeisot Kmr

Geri
Yukarı