Android WhatsApp konuşmalarını iOS aktarma

tanerizm

Hectopat
Makaleler
1
Yer
4 Ekim 2003 Bostancı Duman Konseri
Android'den iOS'a geçiş yaptım. Android telefonumu henüz sıfırlamadım. Google Drive'de da WhatsApp yedekleri duruyor. İnternette çeşitli çözümler buldum ama hiçbiri açıklayıcı gelmedi. Wondershare MobileTrans'ı kullanmaya çalıştım, telefonu bağlarken bağlantı hatası ile karşılaştım. WhatsApp'ta önemli mesajlarım olduğu için aktarmak istiyorum. Nasıl yapacağım. iPhone telefona Drive yüklesem ve WhatsApp'ı silip yüklesem iOS telefon Drive'daki yedeği bulup yükleyebilir mi? Veya Android telefonumda nasıl mesajlarımı Drive'a değil de iCloud'a yedeklerim, bir yolu var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Whatsapp kendi datasini kendi cloud'ı içinde tuttuğu için aynı hat ile başka cihazdan giriş yaptığından mesajların ve kişilerin otomatik olarak aktarılır. Yine de başka biri daha fikrini sunsun ona göre karar verirsin.

Whatsapp kendi datasini kendi cloud'ı içinde tuttuğu için aynı hat ile başka cihazdan giriş yaptığından mesajların ve kişilerin otomatik olarak aktarılır. Yine de başka biri daha fikrini sunsun ona göre karar verirsin.
Ben de öyle düşünmüştüm fakat aktarılmadı. Tüm sohbetlerim silindi.

Bunu tek yapabilmenin yolu paralı yedekleme programları ile. Ben de çok denedim, olmadı. Drive'a yedekliyor ama almıyor bir türlü sohbetleri çünkü iOS'te WP sadece iCloud kabul ediyor.

Geri
Yukarı