Android'de Discord şifresi nasıl kaydedilir?

Yusufsendogan

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sosyal medyayla içli dışlıyım. Birden fazla hesap kullanıyorum. Sürekli gir çık yapıyorum. Telefon bu kullanıcı adı ve şifreleri hiç kaydetmiyor. Sil baştan yazıyorum her seferinde. Discord için bunu nasıl çözerim?
Genel olarak telefon, gördüğü tüm şifreleri nasıl kaydeder, ayarı mı var? O konuda da bilginiz varsa ekleyebilirsiniz.

Arayüz için kullandıkları simgeler bile fazlasıyla yeterli. Türkçe olanı vardır diye düşünüyorum. Samsung Pass o şekilde çalışıyor. Sen bir yere şifre girince kaydedeyim mi diye soruyor, evet dersen bir dahaki sefer şifre girme kısmına geldiğinde otomatik doldurma için kısım oluşturuyor.

Ben onu da başka şifre yöneticisini de kullanmıyorum. Rehber falan da bilmiyorum. Düzgün uygulama rehbersiz kullanılabilecek kadar basit ve verimli olmalı. İllaki bunu yapabilecek kapasitede birileri yapmıştır.

"Ayarlar>Güvenlik>Şifre Kasası" bölümü sorunumu çözdü fakat bir hata yaptım. Şifre koydum kasaya. Yine otomatik doldurmuyor. Ana şifreyi istiyor. Aynı hesap yine uğraş dur giriş için. Bu şifreyi kaldırabilir miyim acana
Dashlane diye bir uygulama buldum. Manyak bir şey. Eyvallah beyler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı