Android'den İOS'a veri aktarımı

esador

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Dün akşam ilk defa bir iphone satın aldım. Bugüne kadar Android kullanmaktaydım, telefoncuda ürünü sıfırlayıp hızlı bir kurulum yapıp bana cihazı teslim ettiler. Fakat android cihazımdaki whatsapp mesajlarım iphone'umda yok, whatsapp kurulumu yaparken sadece icloud yedeğini kontrol etti ve bir yedek bulamadı. Birçok konu var bununla ilgili fakat hepsi iphone'un kurulum esnasındaki veri aktarma kısmından bahsetmiş. Benim iphone cihazım kurulu, ben veri aktarımı yapmak için cihazı sıfırlayıp tekrardan mı kurulum yapmam gerekecek? İphone kurulduktan sonra sıfırlamadan bu bilgileri aktarmanın başka bir yolu yok mudur?

Merhaba arkadaşlar. Dün akşam ilk defa bir iPhone satın aldım. Bugüne kadar Android kullanmaktaydım, telefoncuda ürünü sıfırlayıp hızlı bir kurulum yapıp bana cihazı teslim ettiler. Fakat Android cihazımdaki WhatsApp mesajlarım IPhone'umda yok, WhatsApp kurulumu yaparken sadece iCloud yedeğini kontrol etti ve bir yedek bulamadı. Birçok konu var bununla ilgili fakat hepsi IPhone'un kurulum esnasındaki veri aktarma kısmından bahsetmiş. Benim iPhone cihazım kurulu, ben veri aktarımı yapmak için cihazı sıfırlayıp tekrardan mı kurulum yapmam gerekecek? iPhone kurulduktan sonra sıfırlamadan bu bilgileri aktarmanın başka bir yolu yok mudur?

Selam telefonu ilk kurulum ekranında incelerseniz Android verilerinizi iPhone cihazınıza aktarma seçeneğini görüntüleyebilirsiniz, iPhone 5 ve iPhone X'de sıfırlama işlemlerini gerçekleştirdim, sizlerde sıfırladıktan sonra kurulum ekranında seçebilirsiniz.
Apple'ın sitesinden bir metin: (Uygulamalar ve Veriler ekranının görünmesini bekleyin. Bu ekranda Android'deki Verileri Taşı seçeneğine dokunun. (Ayarlama işlemini zaten tamamladıysanız iOS aygıtınızı silmeniz ve baştan başlamanız gerekir. Aygıtınızı silmek istemiyorsanız içeriğinizi elle aktarabilirsiniz.)

Selam telefonu ilk kurulum ekranında incelerseniz Android verilerinizi iPhone cihazınıza aktarma seçeneğini görüntüleyebilirsiniz, iPhone 5 ve iPhone X'de sıfırlama işlemlerini gerçekleştirdim, sizlerde sıfırladıktan sonra kurulum ekranında seçebilirsiniz.
Apple'ın sitesinden bir metin: (Uygulamalar ve Veriler ekranının görünmesini bekleyin. Bu ekranda Android'deki Verileri Taşı seçeneğine dokunun. (Ayarlama işlemini zaten tamamladıysanız iOS aygıtınızı silmeniz ve baştan başlamanız gerekir. Aygıtınızı silmek istemiyorsanız içeriğinizi elle aktarabilirsiniz.)
kurulum işlemini ben değil telefoncu orada yaptığı için o aktarma seçeneklerini malesef görmedim ve geçmiş bitmiş oldu o olay. Son cümlenizde belirttiğiniz içeriği elle aktarma durumu nasıl oluyor? whatsapp yedeğimi nasıl iphone cihazıma kurabilirim? android cihazdan o dosyaları nasıl elde edebilirim?

Kurulum işlemini ben değil telefoncu orada yaptığı için o aktarma seçeneklerini maalesef görmedim ve geçmiş bitmiş oldu o olay. Son cümlenizde belirttiğiniz içeriği elle aktarma durumu nasıl oluyor? WhatsApp yedeğimi nasıl iPhone cihazıma kurabilirim? Android cihazdan o dosyaları nasıl elde edebilirim?

Elle yani Facebook'u Instagram'ı vs. tekrardan kendin kurman gerekir WhatsApp verilerini bilemem ya da telefonu tekrar sıfırlamak istersen yardımcı olabilirim.

Geri
Yukarı