Android'den IPhone'a veri aktarma ne kadar sürer?

dynovers

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Samsung Galaxy A71 128 GB telefondan iPhone 14 Pro Max 1TB'a move to iOS uygulaması ile A71 telefonun mobil erişim noktasıyla açılmış bir internetle veri aktarmak tahmini ne kadar sürer?

Merhaba. Samsung Galaxy A71 128 GB telefondan iPhone 14 Pro Max 1TB'a move to iOS uygulaması ile A71 telefonun mobil erişim noktasıyla açılmış bir internetle veri aktarmak tahmini ne kadar sürer?

Çok fazla değişken var hocam, telefonların donanımlarının ne kadar yıprandığı, ağ hızı, cihazlar arasındaki mesafe, verinin boyutu, her şey süreyi değiştirebilen faktörler.

Çok fazla değişken var hocam, telefonların donanımlarının ne kadar yıprandığı, ağ hızı, cihazlar arasındaki mesafe, verinin boyutu, her şey süreyi değiştirebilen faktörler.

iPhone telefon sıfır. Samsung telefon 3 yıllık. Veri 128 GB aralarındaki mesafe 0 cm.

Ev interneti mi kullanmıştınız? Ayrıca Android cihazınızı işlem esnasında WhatsApp ve arama amaçlı kullanbiliyor musunuz?

Hocam ev interneti kullanıyordum ben ancak evimdeki internet çok hızlı değil. Cihazlar olarak Huawei nova5T'den 14 Pro'ya atmıştım. Sizin de yarım saat 1 saat arası değişir bence.

Geri
Yukarı