Animal Crossing mi, Pokemon Sword mu?

Petri

Kilopat
İkisinden birini Nintendo Switch Lite'a alacağım fakat hangisini alacağıma karar veremedim. Bir tarafta Pokemon serisine girmekte çok heyecanlı ve istekliyim. Diğer tarafta Metacritic'te Sword oyununu geçen aynı zamanda son zamanlarda çok dikkatimi çeken Animal Crossing var. Sizce hangisini almalıyım?

Animal Crossing ile Pokemon farklı türler hocam. Biri RPG diğeri ise simülasyon gibi bir şey. Animal Crossing yavaş ilerler. Gerçek zaman ile aynı şekilde ilerliyor. Pokemon Sword ise DLC olmadan yani ana hikayesi çok iyi olmayan, ilk Pokemon oyunu olacaklar için ise ideal zorlukladır. Oyun yavaş ilerlemez genelde orta hızda ilerler.
Size kalmış hangisini seçeceğiniz hocam. Ben sadece bilgilendirme yaptım.

Animal Crossing ile Pokemon farklı türler hocam. Biri RPG diğeri ise simülasyon gibi bir şey. Animal Crossing yavaş ilerler. Gerçek zaman ile aynı şekilde ilerliyor. Pokemon Sword ise DLC olmadan yani ana hikayesi çok iyi olmayan, ilk Pokemon oyunu olacaklar için ise ideal zorlukladır. Oyun yavaş ilerlemez genelde orta hızda ilerler.
Size kalmış hangisini seçeceğiniz hocam. Ben sadece bilgilendirme yaptım.
İkisini de alacağım fakat aralarında belli bir süre olacak. Tahminimce 1-2 ay civarı. Gerçek zamanlı oluyorsa Animal Crossing dediğiniz gibi yavaş ilerler. O zaman Animal Crossing'de önceden ilerlemem daha mantıklı olur gibi. Daha bayram bitmedi zaten. Belki bir süpriz olur ve ikisini de alırım o zaman. Şimdilik Animal Crossing daha iyi olur. Zaten Zelda'da daha bitmedi. O bitmeden Pokemon Sword'a başlamayacaktım. Teşekkürler yeniden 😀

Geri
Yukarı