Animasyon nasıl yapılır?

aszx

Picopat
Daha fazla  
En çok Minecraft animasyonları yapmak istiyorum internette çok görüyorum, öğrenebileceğim bir yer, kaynak, video vb. öneri verir misiniz?
.

Son düzenleme:
Minecraft için Mine-imator kullanabilirsiniz. Internette bolca kaynak da mevcut.

Isterseniz blender da kullanabilirsiniz eğer blender öğrenirseniz kendinizi sadece Minecraft ile de sınırlamazsınız ancak daha karmaşık gelebilir Mine-imator'e göre.

Pivot animator ile başlıyabilirsiniz.(ben 2 boyutlu sanmışım)

Minecraft için Mine-imator kullanabilirsiniz. Internette bolca kaynak da mevcut.

Isterseniz blender da kullanabilirsiniz eğer blender öğrenirseniz kendinizi sadece Minecraft ile de sınırlamazsınız ancak daha karmaşık gelebilir Mine-imator'e göre.
3D animasyon olucak

Mine imatör ü kullandım küçük bir animasyonda yaptım yalnız filigram koyuyor, filigramı nasıl kaldırabilirim? Blender modelleme yapmak için kullanılıyor diye biliyorum. Adobe animation cc nasıldır?

Son düzenleme:
Mine imatör ü kullandım küçük bir animasyonda yaptım yalnız filigram koyuyor, filigramı nasıl kaldırabilirim? Blender modelleme yapmak için kullanılıyor diye biliyorum. Adobe animation CC nasıldır?

Mine-Imator'ün sitesinden ücretsiz kod alabiliyorsunuz. Örnek olarak QQ27CHTT bu kod az önce aldım deneyebilirsiniz uygulamadan, çalışmaz ise Upgrade - Mine-imator buradan " I'd rahter not donate" diyerek kod alabilirsiniz.

Blender evet model içinde kullanılabilir aynı zamanda animasyonda yapabilirsiniz ondan. Adobe Animation hakkında pek bilgim yok benim.

Mine-Imator'ün sitesinden ücretsiz kod alabiliyorsunuz. Örnek olarak QQ27CHTT bu kod az önce aldım deneyebilirsiniz uygulamadan, çalışmaz ise Upgrade - Mine-imator buradan " I'd rahter not donate" diyerek kod alabilirsiniz.

Blender evet model içinde kullanılabilir aynı zamanda animasyonda yapabilirsiniz ondan. Adobe Animation hakkında pek bilgim yok benim.
Kodu aldık diyelim onu nereye yazacağız

Geri
Yukarı