Anime bağımlısı oldum

Önceden bu şeyler hiç ilgimi çekmezdi ama şimdi günde en az 10 bölüm izlemeye başladım. Kötü bir yola doğru mu gidiyorum? Tecrübeli arkadaşlar illaki vardır bu konuda.

Alt tarafı Anime izliyorsunuz ne zararı olabilir ki yanlış Animeyi seçmediğiniz sürece?

Ben hiç denemedim, sizin gibi bağımlısı olan birçok kişi gördüm. Ondan hiç riske atmadım.

Bence en iyisi yatmadan önce 3 bölüm izlemek. 6 bölüm üstü bir tık zarara kaçabilir.

Bir yerden sonra sıkılıyorsunuz. Bu biraz zaman alabilir fakat 2-3 ay sonra bırakıyorsunuz. Çünkü izleyecek adam akıllı anime kalmadıktan sonra keyfi kalmıyor.

Bir yerden sonra sıkılıyorsunuz. Bu biraz zaman alabilir fakat 2-3 ay sonra bırakıyorsunuz. Çünkü izleyecek adam akıllı anime kalmadıktan sonra keyfi kalmıyor.
Bleach izliyorum aşırı sarıyor diğer animelere de baktım ama en çok sevdiğim bu oldu bu da bitince başka bir animeye geçiş yapmam sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…