Anime izlememiş birisi için anime önerisi

attack on titan dövüşten ibaret olduğu iin ilgime çekmedi ama death note u bilmiyorum.
AoT dövüşten mi ibaret ? Anlıyorum.

Madem dövüşlü bir şey istemiyorsun, Death Note'u kesinlikle izle ilk animen olarak.

attack on titan dövüşten ibaret olduğu iin ilgime çekmedi ama death note u bilmiyorum.

bunları nereden izleyebiliyoruz ve türkçe dublaj olmuyor sanırım demi
Dublaj işine hiç girme, çok az dublajlı seri var ve ne kadar kaliteli tartışılır orası. Altyazı ile izlemelisin.

Sakın sakın! Hiç anime izlememiş birisi bu anime ile anime izlemeye başlarsa travma geçirir. Aynı şey RE:Zero içinde geçerli.
Sebep? Benim de ilk izlediğim animelerden ama travmaya sebep bulunduracak bir olay olduğunu hatırlamıyorum.

Sebep? Benim de ilk izlediğim animelerden ama travmaya sebep bulunduracak bir olay olduğunu hatırlamıyorum.

Okuldaki erkekleri hapisaneye kapatan anime değil miydi o anime? Yoksa ben başka animeden mi bahsediyorum?

Ayrıca travma derken mecazi anlamda dedim. Sadece insanı soğutabilir animelerden ilk izlendiğinde.

Okuldaki erkekleri hapisaneye kapatan anime değil miydi o anime? Yoksa ben başka animeden mi bahsediyorum?

Ayrıca travma derken mecazi anlamda dedim. Sadece insanı soğutabilir animelerden ilk izlendiğinde.
Tramvatik olduğunu düşünmüyorum. Çerezlik, komik bir seriydi bana kalırsa. Re: Zero konusunda haklısın, fazla depresif bir anime herkese gitmez.

• Tokyo ghoul.
  • Demon Slayer.
  • My Hero academia.
  • Cyberpunk
  • Jujutsu kaisen.
  • Rurouni kenshin.
  • That time i GoT reincarnated as a slime.

Bence ilk anime olarak Naruto izlenmeli çünkü bir anime olarak Naruto bence yapılması gereken her şeyi en azından ortalama olarak yapıyor (bazı konularda ortalamanın tabiki de üstünde) fillerlar atlanarak izlenirse keyif alınabilecek bir anime olduğunu düşünüyorum.

Death Note veya Akame Ga Kill ile başla derim.

(Direkt Death Note ile başla )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…