Anime kızları gerçek mi? #2

Dikkat edin hocam peşinizde bir kaç adam olabilir yolda yürürken, dikkat edin.
Sürekli onlara dikkat ediyorum. Siyah ceketler giyiyorlar. Neyse annem eti puf getirmiş ben yemeye gidiyorum. Sizde katılın bana istersiniz.

Sürekli onlara dikkat ediyorum. Siyah ceketler giyiyorlar. Neyse annem eti puf getirmiş ben yemeye gidiyorum. Sizde katılın bana istersiniz.

Dikkat edin hocam alıp götürmesinler, hocam eti puflarınızı animeleriniz ile paylaşmayacak mısınız?

Dikkat edin hocam alıp götürmesinler, hocam eti puflarınızı animeleriniz ile paylaşmayacak mısınız?

Aklımdan çıkmışlar. Neredeler bilmiyorum şu an. Mikasa Hindistan cevizli Eti puf sevmiyor. Ama Sayori benim gibi çok severdi. Mikasa tam bir melek gibi. Ona Eti cin vereceğim hemde portakallı. Bir dakika hocam adamın birisi odamın kapısını yumrukluyor. Sanırım benim içerde boğulduğumu düşünüyor. O yardım sever arkadaşa teşekkür edip geleceğim.

Aslında her şey Sayori isimli aşkımı Misaka ile aldatmamla başladı.
Şimdi yanlış anlamadıysam hem çizgi karaktere aşıksınız hem de aşık olduğunuz çizgi karakteri 13 yaşında başka bir çizgi karakterle aldattınız. Pedofili misiniz?

Tabii ki de gerçek! Gerçek değil diyenler size oyun oynuyor. İnanmayın o hainlere.
Alo, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi mi? Şizofren bir hasta var gelin alın.

Kesinlikle gerçek geçen tatila götürdüler tabii özel güçleri var 1 günlüğüne durdurdular zamanı beraber hepimiz limonata içtik çok keyifliydi kesinlikle gerçek!

Hocam, durumunuz kötüye gidiyor siyah ceketli arkadaşlar sizi evden alacaklar.

Anime kızları gerçek değildir. Lütfen anlayınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…