Animeler izlemeye değer mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

egeoz316

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Ankara
Bütün arkadaşlarım hep animeler hakkında konuşuyor ve ben de hayatımda hiç anime izlemedim (5 yaşımdayken TV'de yayınlanan animeler dışında). Sizce animeler gerçekten izlemeye değer mi?

Anime kültürünü sevip sevmediğine bağlı, zevk renk meselesi. Başlamak istiyorsan Assasination Classroom (Ansatsu Kyoushitsu) izlemeni öneririm.

Animesine bağlı. Anime delisi değilim, ve daha çok Miyazaki gibi üstatların filmlerini izliyorum dizi olarak yapılanlardan ziyade. Ruhların Kaçışı ve Yürüyen Şato isimli filmleri tavsiye ederim. Dizi olarak başlamasanız da filmlere baksanız pek bir şey kaybetmezsiniz.

Düne kadar baya soğuktum animelere karşı. Ancak aynı mitolojiler gibi animelerin de hayal gücüme katkı sağlayacağını düşündüm, okuduğum bölümümle alakalı olarak da biraz. Dün ilk defa Death Note'a baktım. 1 günde 12 bölüm izledim. Bence önyargıyı yıkıp kesinlikle izlenmeli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…