Ankara içi ikinci el MacBook alan yerler

ern.tosun00

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, Ankara içi MacBook'umu satabileceğim bir bilgisayarcı arıyorum. 1-2 yere sordum fakat MacBook almadıklarını belirttiler. Bildiğiniz bir yer var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Ankara içi MacBook'umu satabileceğim bir bilgisayarcı arıyorum. 1-2 yere sordum fakat MacBook almadıklarını belirttiler. Bildiğiniz bir yer var mı?
Bilgisayarcıya, telefoncuya mal satılmaz. Ölü fiyattan alırlar. İkinci el ticaret sitelerinden satarsanız daha iyi olur.

Alırlarsa da düşük fiyattan alırlar diye düşünüyorum. Sahibinden ve letgo yüzyüze satmayı deneyin.

Alırlarsa da düşük fiyattan alırlar diye düşünüyorum. Sahibinden ve letgo yüzyüze satmayı deneyin.
Az önce biriyle konuştum ve dediğiniz gibi teklifimin yarısını falan teklif etti. Ben 1 aylık M2 macbook air satıyorum adamın verdiği teklife 2016 mba alamazsın öyle komik bir teklif... Sanırım dediğiniz gibi yüzyüze satmak en mantıklısı.

Bilkent Ankuva'da bir adet teknik servis var orası alıyordu. Marka model nedir?
Cihaz Macbook Air M2 16/512 modeli. Şimdi onlarla konuştum fotoğraflarını falan gönderdim dönüş bekliyorum ama düzgün bir teklif vereceklerini sanmıyorum... Bakalım.

Onlar da iyi teklif vermeyecektir. İnternetten ise bir düşük konfigürasyonun sıfır fiyatına anca satabilirsiniz diye düşünüyorum.

Örneğin 28000TL civarına:

Onlar da iyi teklif vermeyecektir. İnternetten ise bir düşük konfigürasyonun sıfır fiyatına anca satabilirsiniz diye düşünüyorum.

Örneğin 28000TL civarına:
İnternetten satmak en mantıklısı gibi görünüyor. 30.000'i zorlayacağım sanırım ama bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı