Ankara'da hangi mağazadan bilgisayar parçası alınır?

Gerpio

Centipat
Daha fazla  
Ben Ankara'da yaşıyorum ve bilgisayar parçalarını Vatan Bilgisayar'dan alacaktım ancak piyasa fiyatının çok üzerinde olduğunu fark ettim. Ankara'da hangi mağazalardan bilgisayar parçası almalıyım ancak mağaza olması daha iyi olur çünkü bu dönemde kargo ile ilgili sorunlar olabiliyor ve uğraştırıyor. Ankara'nın herhangi bir yerinde olabilir.
Cevaplar için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı firmaların her ilde şubesi olmuyor. İnternetten almak ayrıca fiyatları ciddi anlamda düşürür. İnternetten almanızı öneririm.

@Hikmet Benol Sinerji'nin Ankara'da şubesi yok diye biliyorum?

Ben Ankara'da ikamet ediyorum bir tek mantıklı olanlar bilinen firmalar MediaMarkt-Vatan-Teknosa. Buralar internete göre çok pahalıysa Sinerji'yi tercih edin firma başlıca çok iyi adamlar her sorunuzla ilgileniyorlar.

İnternetten hazır toplanmış sistemlerden alabilirsiniz , kasanız kurulu gelir böylece yolda parça hasarı ihtimali de minimuma iner. İnce hesap gaming gecelerinde güzel fırsatlar olabiliyor ya da burada arkadaşların tavsiye edecekleri mantıklı yerler vardır illa ki. Kısaca internetten almanız faydanıza olacaktır, kampanyaları takip edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı