Ankara'da hızlı internet önerisi

kuxeyli

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 90watt mobile gpu
Ryzen 5 5600H
16GB RAM
Herkese merhaba;

2024 yılında Ankara'da bulunduğum semtte desteklenen internet hızı 35Mbps (bana gelen 22 civarı). Hafta sonu gidip oyun, film indirebileceğim interneti 50Mbps ve üstü olan bir mekan biliyor musunuz? Kafe vs olabilir. Herkese iyi sosyaller: )

Son düzenleyen: Moderatör:
Ankara'da hangi semtte bu kadar düşük internet hızınız var? Sorunuza gelecek olursak girebildiğiniz kütüphanelerde gidip indirme yapabilirsiniz. (Örn. Hacettepe Sıhhiye Kütüphanesi)

Ankara'da hangi semtte bu kadar düşük internet hızınız var? Sorunuza gelecek olursak girebildiğiniz kütüphanelerde gidip indirme yapabilirsiniz. (Örn. Hacettepe Sıhhiye Kütüphanesi)
Altındağda oturuyorum, bir alt sokaktan 75mbps internet olmasına rağmen benim oturduğumda 35mbps var, diğer sokaklara da baktım 100 olan bir yer yok. Ortalama 50… Ayrıca Öneri için teşekkürler; giriş için herhangi bir kısıtlama var mı acaba yani öğrenci olma şartı gibi?

Sanırım şuanda yok. Kampüs hastane kampüsü olduğu için herkese açık zaten. Kütüphaneye girerken de kart sorulmuyor şuanda diye biliyorum (değişmiş olabilir). Yine de oradaki görevliler ya da öğrencilerden rica etseniz muhtemelen yardımcı olurlar.

Sanırım şuanda yok. Kampüs hastane kampüsü olduğu için herkese açık zaten. Kütüphaneye girerken de kart sorulmuyor şuanda diye biliyorum (değişmiş olabilir). Yine de oradaki görevliler ya da öğrencilerden rica etseniz muhtemelen yardımcı olurlar.
Anladım çok teşekkür ederim… Yıllar ilerledikçe dosya boyutları artıyor Ancak görüyorum ki hızlı internet bu kadar “hızlı” yayılmıyor. Buna kıyasla köyde sayılabilecek eski evimdeki internet bile daha hızlıydı…

Yeni konular

Geri
Yukarı