Ankara'daki KYK yurtları nasıldır?

78501

Kilopat
Makaleler
5
Merhabalar. Ben Ankara'da üniversite öğrencisiyim. Şu an Hüseyin Gazi KYK yurdunda kalıyorum ancak memnun değilim. Yurt değiştirmeyi düşünüyorum. Ankara'daki farklı KYK yurtlarında kalan arkadaşlar kendi yurtları hakkında bilgi verebilirler mi? Özellikle Cebeci Erkek KYK, Başkent KYK yurtlarından birisine geçiş yapmak istiyorum. Teşekkürler.

Merhabalar. Ben Ankara'da üniversite öğrencisiyim. Şu an Hüseyin Gazi KYK yurdunda kalıyorum ancak memnun değilim. Yurt değiştirmeyi düşünüyorum. Ankara'daki farklı KYK yurtlarında kalan arkadaşlar kendi yurtları hakkında bilgi verebilirler mi? Özellikle Cebeci Erkek KYK, Başkent KYK yurtlarından birisine geçiş yapmak istiyorum. Teşekkürler.
Ekşi Sözlük'e ve YouTube'a bakın derim hocam.

Ekşi Sözlük'e ve YouTube'a bakın derim hocam.
Her yurt hakkında bilgi bulunmuyor maalesef. Ben bulamamış da olabilirim. Yalnızca Tahsin Banguoğlu ve Hüseyin Gazi yurtlarını bulabildim.
Hocam yakın arkadaşıma Hüseyin Gazi çıktı, neden memnun değilsiniz? Yurtla ilgili bilgi verebilir misiniz rica etsem?
Aslında yurt çok kötü değil. Ben daha iyisinde kaldığım için bana kötü geliyor olabilir. Şu anki halini özetleyelim. Eşyaları çok hor kullanılmış, masalar ve dolapların birçoğu kırık ancak masalar kırık olduğu için üzülmenize gerek kalmadı zira odadaki masaların bir kısmı çıkarılacakmış. Yurt bazalı ranza sistemine geçiyor ve bir masayı iki kişi kullanacak. Temizlik tek kelimeyle rezalet. Ayrıca benim odamın banyo giderinden berbat bir lağım kokusu geliyor. İdareyle konuştuğumda çözümün olmadığı söylendi. Ayrıca asansörler sürekli bozuluyor. Hatta birçok kez içindekilerle birlikte düşmüştü asansör. Yemekler de kesinlikle berbat. Ankara'daki yurtlar arasındaki en berbat yemekleri burası yapıyor. Yağ, su, içine de birkaç şey koyup karıştırınca yemek olduğunu zannediyorlar. Ayrıca tavuğundan birçok kez zehirlenip hastanelik olan tanıdıklarım var. Konum olarak da kötü. Zira tam olarak sanayinin içinde. Geceleri çok fazla köpek ve sıkıntılı insan oluyor. Ben kendimi kurtarmaya bakıyorum. Burada kalmak zorunda olana da Allah yardımcı olsun. Bu sene yurdu sadece konaklama amacıyla kullanacağım gibi görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı