Anker Q10 cızırtısı

Kusho

Decapat
Geçen hafta Anker Q10 almıştım ve 1 gün kullandım. Bluetooth ile bağlandığımda kullanırken arkada hafif bir cızırtı geliyordu ancak bu kablolu olarak kullanırken olmuyordu. Ürünün yenisini talep ettim ve yenisi geldi ancak durum aynı. Bu genel bir şey mi yoksa gerçekten bir sorun mu var?

Cızırtı dediğiniz müzik veya herhangi bir şey açık değilken gelen kısık dip ses ise arada bir yaşıyorum ama genel olarak öyle bir sıkıntı yok.

Cızırtı dediğiniz müzik veya herhangi bir şey açık değilken gelen kısık dip ses ise arada bir yaşıyorum ama genel olarak öyle bir sıkıntı yok.
Ben herhangi bir telefon aramasında ve videolarda yaşıyorum. Bir videoyu başlattığımda çok anlaşılmıyor ancak videoyu durdurduğumda 3-4 saniye daha cızırdıyor ve ses kayboluyor.

Ben herhangi bir telefon aramasında ve videolarda yaşıyorum. Bir videoyu başlattığımda çok anlaşılmıyor ancak videoyu durdurduğumda 3-4 saniye daha cızırdıyor ve ses kayboluyor.

Bu dediğiniz Q10 modelinde genel olarak bulunan bir problem hocam. Çok rahatsız oluyorsanız iade etmenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı