Anker Q30 Kulak üstü kulaklık iade edilir mi?

Deniz Kayahan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. 1 hafta önce Anker Q30 1100TL'ye kulaklık aldım. Indirimle 650TL'ye indi bugün. Bunun için iade edip yenisini almak istiyorum. Iade etsem kabul edilmeme ihrimali var mi, ona göre iadeye gönderir göndermez yenisini alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İade işleminin başlatılması, kargo ile ürünün geri gitmesi, iadenin onaylanma süreci, iade onaylandıktan sonra paranın hesaba geri yatma süresi falan derken indirim biter. Fırsatı yakalayacağım derken elindeki fırsattan da olursun.

Ek olarak kulaklıklar hijyenik ürün sayıldığından iade işlemi kronik problem dışında çok kolay olmuyor diye biliyorum.

Arkadaşlar selamlar. 1 hafta önce Anker Q30 1100TL'ye kulaklık aldım. Indirimle 650TL'ye indi bugün. Bunun için iade edip yenisini almak istiyorum. Iade etsem kabul edilmeme ihrimali var mi, ona göre iadeye gönderir göndermez yenisini alacağım.

Kulaklığın paketini açtın mı?

Dostum insan bir Akakçe'den bakar ne fiyatlardan satılıyor diye 1200TL'ye Q35 düşüyor.

Onun geri döneceği parayla alacaksanız iade yapmayın indirim biter gidip, onaylanasıya. Ama hali hazırda paranız varsa alın bekletirsiniz kutusun açmadan. İade kabul olmazsa kutusunu açmadığınızı gönderirsiniz.

Onun geri döneceği parayla alacaksanız iade yapmayın indirim biter gidip, onaylanasıya. Ama halihazırda paranız varsa alın bekletirsiniz kutusun açmadan. İade kabul olmazsa kutusunu açmadığınızı gönderirsiniz.

İndirim bitse bile Q30 zaten 800TL.

İndirim bitse bile Q30 zaten 800TL.
Hocam alalı galiba 8-9 gün oldu ama o günler minimum 1098TL'ye vardı ben de alayım dedim.
Onun geri döneceği parayla alacaksanız iade yapmayın indirim biter gidip, onaylanasıya. Ama hali hazırda paranız varsa alın bekletirsiniz kutusun açmadan. İade kabul olmazsa kutusunu açmadığınızı gönderirsiniz.
Halı hazırda param var, dediğiniz çok mantıklı.
Kulaklığın paketini açtın mı?

Dostum insan bir Akakçe'den bakar ne fiyatlardan satılıyor diye 1200TL'ye Q35 düşüyor.
Açtım ve 1 hafta kullandım, satıcıya mesaj attım iade etsem kabul eder misiniz vb. diye, satıcı da kullanılmış ürünü iade kabul edemem dedi.

Hocam alalı galiba 8-9 gün oldu ama o günler minimum 1098TL'ye vardı ben de alayım dedim.

Halı hazırda param var, dediğiniz çok mantıklı.

Açtım ve 1 hafta kullandım, satıcıya mesaj attım iade etsem kabul eder misiniz vb. diye, satıcı da kullanılmış ürünü iade kabul edemem dedi.

Maalesef, iade edemessiniz.

Geri
Yukarı