Anker Soundcore Life Q10 Kablosuz kulaklık 249 TL!

Funny

Kilopat
Son 6 ay içinde en fazla 280 TL'e düşmüş.(akakce) Türkiye'nin en çok satan kablosuz kulak üstü kulaklığıdır kendisi. Şu an fiyatı 249 TL. Yeni hesap indirimiyle 199 TL'ye alınabilir. Yeni hesap indirimi de bugün son.

Son düzenleyen: Moderatör:
199 TL'yi bırak 250 TL'ye bile düşünmeden alınır. Yaklaşık 4-5 aydır kullanıyorum 1 kere şarj ediyorum 1 hafta oyun, dizi, video demeden dayanıyor. Bass'lı kulaklık sevenler kaçırmasın. Tizleri de kötü değil bu fiyatta gayet yeterli. Kulağı içine aldığı için pasif gürültü engellemesi çok iyi. Bluetooth bağlantısında hiçbir sıkıntı yaşamadım. Şarja takmaya üşenirsem de Jak takıp kullanmaya devam ediyorum. Böyle bir şey arayanlar bu fiyatta kaçırmasın.

Bende fiyat 314 Lira olarak gözüküyor.😟

Screenshot_2.png

İlk siparişe özel olan 50 TL'lik indirim ile beraber 200 TL gibi resmen şaka gibi bir fiyata geliyor, bu fiyat bandında muadili yok. Tam bir fiyat/performans kulaklığı.

23:30'dan beri Hepsiburada yeni hesap indirimiyle almaya çalışıyorum ama sepette fiyat düşmüyor. Bitti herhalde artık kampanya. Kullanılabilse baya iyi indirim olacaktı.

Geri
Yukarı