Anker Soundcore R100 nasıl?

469’a Hepsiburada üzerinden satın aldım. Bir sürü yorum okudum sol kulak bozuldu gibisinden, aldatmaca falan mı? Yoksa önceki partilerde gelen ürünler mi sıkıntılıydı? Birde iade ya da değişim ürünü gelme ihtimali var mı?
Üründe genel olarak dip ses problemi şikayeti var ancak üzecek miktarda değil. Yalnız bana soracak olursan pahalıya almışsın. O fiyata ondan daha iyi TWS modelleri var.

Üründe genel olarak dip ses problemi şikayeti var ancak üzecek miktarda değil. Yalnız bana soracak olursan pahalıya almışsın. O fiyata ondan daha iyi TWS modelleri var.
Evet almadanda araştırmıştım bu fiyata daha iyileri var ama hem silikonlu olması açısından hemde tasarımını beğendiğimden dolayı bunu tercih etmek istedim.

Evet almadan da araştırmıştım bu fiyata daha iyileri var ama hem silikonlu olması açısından hem de tasarımını beğendiğimden dolayı bunu tercih etmek istedim.
Eline gelen üründe dip ses problemi yoksa kullanabilirsin.

Evet almadanda araştırmıştım bu fiyata daha iyileri var ama hem silikonlu olması açısından hemde tasarımını beğendiğimden dolayı bunu tercih etmek istedim.
Daha önce Hepsiburada üzerinden satın almıştım. Düşük seste müzik dinlediğinde, video izlerken ve müzikler arası geçiş yaptığında bariz bir dipses var. Yüksek ses müzik dinlerken buna takılmasan da genel olarak duyduğun bir ses. Ben kolayca iade etmiştim Hepsiburada üzerinden.

Geri
Yukarı