Anne ve babanın başka insanların yanında kendi çocuğunu küçük düşürmeye çalışması

Aile konusunda ülkedeki en şanslı azınlıktan biri olabilirim, bu tür özgüven yıkıcı şeyler ya da travma yaratıcı şiddet yaşamadım. Bunları yapan ebeveynlerin kesinlikle anne baba olmaya uygun kişiler olmadığını düşünüyorum. Evlilikle birlikte ya da hamilelik döneminde anne baba adaylarına kesinlikle pedagoji eğitimi verilmesi şart.
Aynı şekilde, ben de şanslı azınlıktan birisiyim. Anne ve babalara eğitim verilmeli.

Aile konusunda ülkedeki en şanslı azınlıktan biri olabilirim, bu tür öz güven yıkıcı şeyler ya da travma yaratıcı şiddet yaşamadım. Bunları yapan ebeveynlerin kesinlikle anne baba olmaya uygun kişiler olmadığını düşünüyorum. Evlilikle birlikte ya da hamilelik döneminde anne baba adaylarına kesinlikle pedagoji eğitimi verilmesi şart.

Yok hocam, pek sevilecek bir insan değilim zaten de dışarıdaki o küçük düşürme durumu çok zoruma gidiyor yani abilerime yaptıkları şeyler benim için önemli değil istedikleri hediyeyi versinler bana ne ben asıl dışarıda bir insanla konuşamayacak duruma gelmekten nefret ediyorum, ki aslında bu öz güvenimi o kadar zedelemiyor. Ailemin olmadığı yerlerde rahatça arkadaş edinebiliyorum, bir kız arkadaşım sırf onu ailemle tanıştırmadığı için ayrıldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı