Annem için 5000 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
4500
Hocam ben de 2.el aldım ve memnunum. O yüzden dedim aslında. 2.el alırken dokunmatiği, mikrofonu, kamerayı test etmeyi unutmayın.
Test etmeyi derken Test ettirmeyi mi yoksa aldıktan sonra kendimiz test etmeyi mi demek istiyorsunuz? Hangi modeli aldınız bu arada.

Test etmeyi derken test ettirmeyi mi yoksa aldıktan sonra kendimiz test etmeyi mi demek istiyorsunuz? Hangi modeli aldınız bu arada.

Hocam ben iPhone12 almıştım. Telefonu almadan önce hem kendim kamera, mikrofon, dokunmatik gibi bazı özelliklerini test ettim. Ondan sonra satıcı ile tanıdığım bir telefoncu arkadaşıma gösterdim. Alabilirsin dedi. Sana da bu şekilde kontrol etmeni, ettirmeni öneriyorum.

Arkadaşlar 4000-5000 arası telefon önerisi istiyorum Huawei P Smart 2019 kullanıyordu ses ve görüntü ile ilgili bir problem yaşadı ve satmayı düşünüyoruz yeni telefona ivedi olarak ihtiyacı olduğu için şubeden alacağız.

Önemli kriterler;
Depolama alanı.
Tarayıcıda, sosyal medyalarda kasmadan seri gezebilmek.
Kamera kalitesi.

Reis benim cihaz Redmi 10 gayet iyi çalışıyor. 128 ve 64 GB modeli var. Ayrıca 4 ve 6 GB RAM seçenekleri var. Gayet hızlı ve başarılı, ancak telefon bazı özelliklere abanmış, bazılarına pek bakmamış, ama kriterlere göre Redmi 10 gayet uygundur, ama genel olarak her özelliğe dengede bir şekilde tutarlı özen gösterilmiş yani her yönden iyi, fena olmayan özellikli bir telefon istiyorsanız Samsung öneririm. Her özelliğe orta orta özen gösterilmiş, ama kriterlere bakınca Redmi 10 sizin istediğiniz şeylere Full abanmış.

Ne yani Redmi Note 10 2022 kötü mü?
Evet çok iyi değil ama Samsung da pahalı o fiyata güzel telefonu yok A13 falan var.

General Mobile almayın. Her yönden kötü.

Redmi 10 2022 güncel olarak kullanıyorum. Çok kronik sıkıntısı var donma vs.

Geri
Yukarı