Annem için oyun önerisi

Heavy Rain olabilir hikayesi sarar diye düşünüyorum. Polisiye temalı bir oyun ve seçimler size bağlı, oyunun 17 farklı sonu var seçimlerinize göre. Ancak kötü sonlar inanılmaz üzücü ben bile ağlamıştım anneniz kesin ağlar şimdiden söyleyeyim :).

Bunu oynadıktan sonra seçimli oyunları seveceğini düşünüyorum Detroit Become Human, Beyond Two Souls, Life is Strange gibi oyunları da oynatın. Sonra zaten alışır oyun oynamaya, Witcher 3, Doom, Sekiro diye devam ettirin.
Heavy Rain'de çıplaklık yok muydu? Banyoda vs. her şey gözüküyordu diye hatırlıyorum.
Death Stranding, Detroit Become Human ve Sims olabilir.

Candy crush saga oynuyor bilgisayar oyunlarından bahsediyorum CS temple run tarzı oyunlar değil Minecraft'da aynı şekilde hikayeli oyun oynatıcam Detroit yok Tomb Raider'ı oynatıcam teşekkürler öneri için.
RDR GTA Witcher ve CP2077 öneren arkadailara sesleniyorum annem bu evde LAN oha dememe bile laf ediyorlar CP2077 oynatsam ağzıma tükürür sen bunlarımı oynuyorsun diye ben ona oyunların kötü şeylere teşvik etmediğini göstermek istiyorum. Doom'da aynı şekilde o kadar vahşeti kaldıramaz😀 ayıp olur burada Tomb Raider'ı öneren arkadaş başta olmak üzere hepinize teşekkür ediyorum

Son düzenleme:
Candy Crush saga oynuyor bilgisayar oyunlarından bahsediyorum CS temple run tarzı oyunlar değil Minecraft'da aynı şekilde hikayeli oyun oynatıcam Detroit yok Tomb Raider'ı oynatıcam teşekkürler öneri için.
RDR GTA Witcher ve CP2077 öneren arkadailara sesleniyorum annem bu evde lan oha dememe bile laf ediyorlar CP2077 oynatsam ağzıma tükürür sen bunlarımı oynuyorsun diye ben ona oyunların kötü şeylere teşvik etmediğini göstermek istiyorum. Doom'da aynı şekilde o kadar vahşeti kaldıramaz😀 ayıp olur burada Tomb Raider'ı öneren arkadaş başta olmak üzere hepinize teşekkür ediyorum.

Hocam son durum nedir oyunları sevdi mi?

Geri
Yukarı