Annem sürekli bana okul konusunda baskı yapıyor

Ailene çok sert bir şekilde yazın işe verirse polisi çağırım diye söyle ve böyle bir şey yaparlarsa polisi çağır ve onları şikayet et ve derslerine çalış.

Bursluluga çalış kazan.
Daha sonra ayrı bir eve çık. 1+1 olması yeterli senin için. Ayrıl git. Yapan arkadaşım var şu an çok mutlu ama o 13 yaşında bu olayı yaptı.
İşte çalışıyor şu an 100MBPS Türknet Bağlamış.
Sağlam bir PC toplamıştı bir de gayet iyiyim diyor ailesi de karışmıyormus.
Okulunu soracak olursan en son bana
Matematikten 80 aldığını söyledi 10. Sınıf şu an.

Ailene çok sert bir şekilde yazın işe verirse polisi çağırım diye söyle ve böyle bir şey yaparlarsa polisi çağır ve onları şikayet et ve derslerine çalış.
Hocam polisin aile işlerine karışmaya hakkı yok diye biliyorum.

Annenize patronun kim olduğunu gösterin.

Hocam polisin aile işlerine karışmaya hakkı yok diye biliyorum.

Bu ailenin yaptığı suç olduğu için karışır.

13 yaşında ayrı eve çıkmak bir ev kirası İstanbul'da asgari ücret eşyalısı burs parasıyla nasıl ayrı eve çıksın saçma öneriler vermeyin.

Evde olabildiğince az dur benim annemde aynı şekildeydi okul kursu açılmıştı kursu hiç sevemesemde evde durmamak için gidiyordum onun dışında sanırım 7. ya da 8. sınıfsınız durumunuzu bilemem ama o seneler gerçekten kolay ben yazılıdan 1 gün önce çalışıp hep 90 95 alıyordum bir de sürekli ders çalışıyormuş gibi yapmayı deneyin telefon elinizde olsa bile ders çalışıyorum de ders videosu açık olsun arkada.

Arkadaş Ankara'da + işte çalış diye yazmışım oraya. Sadece burs parası (650TL) ile eve çıkamaz zaten. Öneri sana göre saçmadır ama böyle bir evde okuyup 3-5 sene sonra ağlayacağına şimdi biraz dişini sıksın.

İşte çalışsa dahi küçük şehirdeyse çok zor yeter 13 yaşında birine ev nasıl verecek ev sahibi söyler misin?

@mrht1234
Aile? Neyse tartışmaya girmeyeceğim arkadaş zaten kimsenin önerisini anında uygulamayacak. Sen de onerini sun yeter.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…