Anno 1800 Ubisoft Connect hatası

shadow170

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi günler, dünden beri Ubisoft'a etmediğim küfür, araştırmadığım yer kalmadı son olarak buraya yazayım dedim. Durumu biraz uzun anlatacağım şimdiden kusura bakmayın.

İlk olarak ben bu oyunu birkaç ay önce Epic Games Store'dan satın aldım ve o zaman indirip sorunsuz bir şekilde yaklaşık 20 saat kadar oynadım. Daha sonra dosyaları başka yere taşımıştım ve geri oynamaya çalıştığımda olmadı ve ben de tamamen sildim. Cumartesi günü oyunu tekrar Epic Games'den indirdim fakat Ubisoft Connect'e yönlendirdiğinde UC oyunu görmedi ve baştan indirmemi istedi. Buna anlam veremeyince baktım sebebi klasör isimlerinin farklı olmasıymış "Epic ANNO1800 diye kaydederken UC anno 1800 olmasını istiyor". Klasör ismini değiştim ve dosyaları gördü fakat yine de bir 10GB kadar ek indirme yaptı. Sonuç olarak oyunu açtım ve karşıma çıkan şey sınırsız loading yazısı. Yönetici aç vs her türlü değişikliği yaptım yok. DNS falan gördüm bir yerlerde onu kaldırdım yok. Baktım olmuyor pazar günü komple silip sadece Ubisoft Connect üzerinden indirdim oyunu fakat sonuç yine aynı. He bu arada, yanlışlıkla oyunu eğer kendi kısayolundan açmaya çalışırsam, Ubisoft Connect komple bozuluyor ve baştan kaldırıp yüklemem gerekiyor.

Tam bu konuyu açarken Ubisoft Connect'i baştan yükledim ve oyun bir anda açıldı. Ama ne yazık ki üzerine tekrar açmaya çalışınca tekrar aynı sorunla karşılaştım.

Dosya Ekleri

• Untitled.png
    Untitled.png
    578 KB · Görüntüleme: 101

Yeni konular

Geri
Yukarı