Anomaly Agent hakkında ne düşünüyorsunuz?

borghesia

Hectopat
Yer
İlkadım, Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2080 - 2600X
Phew Phew Games yapımcılığında gerçekleşen "Anomaly Agent" oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Reklam amaçlı olmaması için yapımcı ismini vermeyeceğim ama kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Yapımcısının sektörde çıkan her yapımı tarafsız bir şekilde eleştirdiği için "Anomaly Agent"den sonra topladığı kaynakla oyun sektöründeki tekel anlayışları kırıp, oyuncu kesmini düşünen yapımlar ortaya çıkarabileceğini düşünüyorum. Hemen olabilecek bir şey değil ama bir yerden başlamamız lazımdı. Sizin düşünceleriniz neler? Bayrak asar mıyız ilerleyen günlerde? En olmadı yaratıcı fikirlere sahip Türk bağımsız geliştiriceler için ilham kaynağı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanki düşmanlar biraz donuk gibi geldi ama onun dışında gözüme batan bir şey yok. Belki ben yanlış görmüşümdür onu da oynayınca anlaşılır.

Phew phew Games yapımcılığında gerçekleşen "anomaly agent" oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Reklam amaçlı olmaması için yapımcı ismini vermeyeceğim ama kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Yapımcısının sektörde çıkan her yapımı tarafsız bir şekilde eleştirdiği için "anomaly agent"den sonra topladığı kaynakla oyun sektöründeki tekel anlayışları kırıp, oyuncu kesmini düşünen yapımlar ortaya çıkarabileceğini düşünüyorum. Hemen olabilecek bir şey değil ama bir yerden başlamamız lazımdı. Sizin düşünceleriniz neler? Bayrak asar mıyız ilerleyen günlerde? En olmadı yaratıcı fikirlere sahip Türk bağımsız geliştiriceler için ilham kaynağı olabilir mi?

Kirazoğlu gücü!

Geri
Yukarı