Anonymous Çeviri nasıldır?

Odyofil

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Merhaba, Yakuza Kiwami 2 için çeviri arıyordum ama çeviri sadece Anonymous isimli aylık ödeme alan bir sitede var. Bu siteyi kullan var mı?

Hocam üye olun 1 aylık istediğiniz yamaları kütüphanenize ekleyin.Ondan sonra üyeliğiniz bitse de kütüphaneniz de kalır yamalar.Ben şahsen anonymus çevirilerin tüm ücretsiz türkçe yamalarını kullandım.Hiç bir hata göremedim Türkçe karakterler vs... çok iyi kullanılmış.Fakat sadece Arkham Knight yaması sıkıntılıydı.

Teşekkür ederim arkadaşlar, bende şuan üye oluyorum.

Arkadaşlar merhaba, bizim Arkham Knight yamamız olmadı Animus ile karıştırıyorsunuz.

Netflix yorumuna gelince, Netflix'in ulaştığı kitleyle, oyunu oynatabilecek pahalı pcsi olan, ingilizce bilmeyen, oyuna pcde sahip kitle bir mi?

Yamaların tanesi 1 liraya geliyor gelmiyor. Ayıp.

Nasıl yani hocam? Ben şimdi üye olsam 1 aylık. Tüm yamaları kütüphaneme eklesem. Üyeliğim bittikten sonra da kullanabilecek miyim?

Nasıl yani hocam? Ben şimdi üye olsam 1 aylık. Tüm yamaları kütüphaneme eklesem. Üyeliğim bittikten sonra da kullanabilecek miyim?
Evet, oyunu silmediğiniz sürece yamalar sizde kalıyor. Oyuna bir güncelleme gelip de yamayı bozmadığı sürece de kullanmaya devam edebilirsiniz.

Evet, oyunu silmediğiniz sürece yamalar sizde kalıyor. Oyuna bir güncelleme gelip de yamayı bozmadığı sürece de kullanmaya devam edebilirsiniz.
Anladım. Teşekkürler. O zaman Assassin's Creed Origins ve Odyssey indirime girince bende üye olurum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…