Antalya bilgisayar tamircisi önerisi

Dili Türkçe'ye çevirir sorun olmaz

Cahil kardeşim sen atıyorum Türkçe klavye söküp İngilizce klavye taktığında klavyen İngilizce falan mı yazacak sanıyorsun. Cahilsin tek kelimeyle ve cahilliğini gizleyemeyip insanları durmadan azarlıyorsun. Bu tavırda sana yardım etmeye çalışan insanlara zorbalık yapmaya devam et umarım bilgisayayarın elinde kalır konunu da takipten çıkıyorum iyi Sosyaller :).

Hayır Türkçe klavye takıp dili Windows üzerinden Türkçe yapınca Türkçe yazmaya devam edecek. Cahil olan sizsiniz, konuyla alakası ve doğruluğu olmayan cevaplar veriyorsunuz hepsi bu kadar.

Hayır Türkçe klavye takıp dili Windows üzerinden Türkçe yapınca Türkçe yazmaya devam edecek. Cahil olan sizsiniz, konuyla alakası ve doğruluğu olmayan cevaplar veriyorsunuz hepsi bu kadar.

Ben sana Türkçe takıp, Türkçe yapınca Türkçe yazmayacak diye bir şey mi söyledim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elbette sökülüp takılıyor da bu klavyedeki tuş düzeni görüntüde değişse bile mesela "ö" harfine bastığınızda ekranda "ö"ye basmayacaktır. Klavye değişiminin masraflı olmasının sebebi var.

Klavyeyi değiştirdikten sonra eğer yazılımınızda TR Q seçeneğini işaretlemezseniz tabii ki öyle olur. Sayısız klavye değiştirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yetkili servis yapmıyor mu bu işlemi?

Yetkili servis yapmıyor mu bu işlemi?

Türkiye'de Lenovo'nun tek yetkili servisi BDH isimli sorunlu bir firma ve konum olarak İstanbul'da. Ayrıca klavye değişimi gibi basit bir işlem için ücretsiz garanti hakkımdan olmak istemiyorum, yarın bir gün daha büyük sorunlar çıkabilir.

Türkiye'de Lenovo'nun tek yetkili servisi BDH isimli sorunlu bir firma ve konum olarak İstanbul'da. Ayrıca klavye değişimi gibi basit bir işlem için ücretsiz garanti hakkımdan olmak istemiyorum, yarın bir gün daha büyük sorunlar çıkabilir.
Klavyenin başka yerde değiştirildiği anlaşılırsa zaten iptal olacaktır garanti.

Laptop klavye değişimi hakkında bilgi sahibi değilim ama yetkili olmayan bir yerde işlem yapılınca genelde böyle oluyor.

Klavyenin başka yerde değiştirildiği anlaşılırsa zaten iptal olacaktır garanti.

Laptop klavye değişimi hakkında bilgi sahibi değilim ama yetkili olmayan bir yerde işlem yapılınca genelde böyle oluyor.

Klavyenin değiştirildiğinin anlaşılması için bilgisayarın tamamen sökülmesi gerekiyor, ve bilgisayarda herhangi bir warranty seal tarzı bir şey de yok. RAM, SSD yükseltmesi gibi işlemler garanti dışında bırakmadığı için her zaman RAM yükseltmek için içini açtım diyebilirsiniz.

Dün olmaz cart curt diyen 2 tane arkadaş için Update paylaşayım şimdi; yedek parça geldi bugün, bilgisayarcıya götürmeme gerek bile kalmadı, kendim evde taktım. Ve bilin bakalım ne oldu? Hiçbir sorun yok klavyede.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı