Antalya'da bilgisayar işi

S

Semi

Ziyaretçi
Bilgisayar bölümü öğrencisiyim. Okuduğum alana ilgim var. Bu yüzden iş arıyorum yazın çalışabileceğim.
Hem para bakamından ihtiyacımı karşılamak hem de bilgi öğrenmek,bilgisayar da gelişmek. Antalya Muratpaşa, Kepez civarın'da lise öğrencisi için iş verecek olan ve ya işletme tavsiyesi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
PC bakkallarında çalışarak bir şey öğrenemezsin. Öğretecekleri tek şey, gt630 her oyunu ultrada açar olur.

Zaten sizlerden bakkal istemedim pc bakkalı bol ama öğretecek yer istiyorum.

O tip yerlerin hepsine biz kısaca bakkal diyoruz. Ama aralarında elbet işini düzgün yapan vardır. (Yani umarım.)

Kardeşim sen git Recep abinin yanında ya da Technopat'taki devamlı kullanıcılarla iletişime geç. Recep abinin şirketinde çok şey öğrenirsin.

Öğrenmekten şüphem olmaz tabii orda. Fakat alacaklar mı? Sadece öğrenip kalmakta istemiyorum,ücrette gerekiyor az çok.

Technopat ofisine girebilmek için adamlar para verirler. Öğrenecekseniz ilk düşündüğünüz para olmamalı. Bu bütün mesleklerde böyledir.

Haklısınız ama benim şuan parayıda düsunmem gerek. Durumlarımdan dolayı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…