Antalya'da bilgisayar işi

• Konuyu başlatan Semi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 2B
  • Etiketler
Ne konuda öğrenmek istiyorsunuz ? Yani ekran kartı ne işe yarar ? Ya da bir bilgisayarcı teknik servisinde sabah akşam bilgisayar mı toplamak istiyorsunuz ? Ya da bilgisayarda yazılım gibi işlerle mi uğraşacaksınız ? Eğer birinci dediğimi geçici değil kalıcı olarak yapacaksanız hiç bulaşmayın. Benim birçok bilgisayarın altından girip üstünden çıkan insanlar fazla para kazanamıyorlar. Ama yazılım işinde iyi para var.

@Silinen üye amacım bilgisayarın her dalına girmek. Asıl hedefim yazılım ancak şuan ki yazılım becerimle bir yerlere girmem imkansız kadar zor. Bu yüzden hem maddi ihtiyacımı iyi kötü karşılayacak hemde işi iyi kötü öğretecek bir işletme arıyorum.

@Silinen üye amacım bilgisayarın her dalına girmek. Asıl hedefim yazılım ancak şuan ki yazılım becerimle bir yerlere girmem imkansız kadar zor. Bu yüzden hem maddi ihtiyacımı iyi kötü karşılayacak hemde işi iyi kötü öğretecek bir işletme arıyorum.

Kepez tarafında adam akıllı bilgisayarcı yok diye biliyorum. Şarampolde TVT bilgisayar var belki orada çalışabilirsin. Yada vatan bilgisayara başvurabilirsiniz.

Yav taktınız bakkallara. O kadar öğrenen adam bakkaldan mı öğrendiler? Lütfen bana yardımcı olacaksanız mesaj yazın. Yoksa pc bakkallarına girmeyi biliyoruz. Bilgim yok derken vahim derece değil. Sadece eksiğim var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı