Anthem Hakkındaki Düşünceleriniz

Aysar

Hectopat
Yer
İtalya
Daha fazla  
Hikayede, siz insanlığın bir parçasısınız ve uzak bir gezegende insanlığı kurtaran Freelancers isimli bir grubun üyesisiniz.

Açıkcası ilk defa bir oyunda bu kadar heyecanlandım. Fragmanı ilk izlediğimde bana biraz 'Pasific Rim' filmini anımsattı. Onun dışında oyun grafikleri bence mükemmel görünüyor. Umarım çıktığı zamanda beklendiğine değer bir oyun olur. Bu arada oyun multiplayer özeliği var ve böylelikle arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliyorsunuz. Oyunun bana göre tek kötü yanı baya güçlü sistemler gerektirmesi. En düşük sistem gereksinimi olarak: i5, GTX 970 ve 8Gb RAM gerekiyor.
Sizin bu oyun hakkındakı düşünceleriniz nelerdir?
Fragman

Avatar gibi de biraz ormanin icinde mavi isiklar. Bir de o grafikler en ust seviye parcalar kullanilarak ortaya cikiyor. Onemli olan orta seviye ekran kartinda nasil gozukecek. :D

Hoş oyun. Arkadaşlarınla oynarsan keyifli vakitler geçirebilirsin. Ancak tek başına biraz insanı sıkar gibime geldi. Sadece multiplayer olması da ayrı kötü.

Oyunu az da olsa oynadım, güzel grafikler için GTX 1050 TI yeter. Oyunun hikayesini aşırı sıkıcı buldum. Bence heyecanlanmayın.

Oyunu az da olsa oynadım, güzel grafikler için GTX 1050 TI yeter. Oyunun hikayesini aşırı sıkıcı buldum. Bence heyecanlanmayın.
Ben alıcaktım vazgeçtim. Online yerine solo olsaydı hikayeye daha çok önem verirlerdi bence. Adamların amacı para kazanmak başka bişey değil.

Oyun oynanış bakımından ayrıca mekanikleri açısından gayet hoş fakat sıkıntı şu. Repetative yani sürekliliği yok. Örneğin 5 kişi bir göreve gidiyorsun o görevi ertesi gün gene yapıyorsun gidip aynı yaratığı kesiyorsun. Oyunun sonunu da çoğu kişi beğenmiyor zaten bunu tüm oyun siteleri de dile getirdiler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı