Anti-Virüs test sonuçları

Peki ben ne kullanmalıyım sizce Anti-Virüs olarak
Bu başka bir konuya giriyor, tonla konu var Technopatta, onları okuyun, kesin kararınızı öyle verin. Sizin için daha iyi olacaktır. Benim için Norton, Bitdefender, Comodo (Son yıllar iyi baya), Kaspersky mükemmeldir. Avast, AVG falan geç...

Kaspersky normal bir kullanıcı yeter. Banka işlemleri için güvenli tarayıcısı var.

Onu düşünüyorum ama virüs silme hızı biraz yavaş kullanmıştım arada kaldım işte Bitdefender mi Kaspersky mı diye şu anki sistemim düşük hangisi daha az kulların işlemciyi vb?

Onu düşünüyorum ama virüs silme hızı biraz yavaş kullanmıştım arada kaldım işte Bitdefender mi Kaspersky mı diye şu anki sistemim düşük hangisi daha az kulların işlemciyi vb?

İkisi arasında Bitdefender.

Eicar'ı test eden cahildir. Testin verilerine bakmaksızın test edilenler arasında Eicar'ı görmek zaten nasıl bir uzmanlıkla test edildiğine dair fikir veriyor.

Son düzenleme:
Eski bir test olmalı, -kullanılan logolar eski- fotoğraftaki testte bulunan ürünlerin bir tanesi (MBAM), Anti-Virüs değil. Avast! ile Kaspersky o kadar kötü değil.

Eicar'ı test eden cahildir. Testin verilerine bakmaksızın test edilenler arasında Eicar'ı görmek zaten nasıl bir uzmanlıkla test edildiğine dair fikir veriyor.
Katılıyorum hocam .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…