Antimalware Service Executable %20 kullanıyor

Daha fazla  
Merhaba, Görev Yöneticisi'nde Antimalware Service Executable %20 kullanıyor. Bu bilgisayar için herhangi bir yavaşlamaya sebep olur mu yoksa bu miktar normal midir?

Sistem özelliklerinize ve ne yaptığınıza bağlı. Mesela benim gibi 8 GB RAM ve HDD varsa ve PC de oyun oynuyorsanız evet etki eder. Ben o yüzden kapattım.
16 gb ram var şimdilik çokta etki ettiğini görmedim

Sistem özelliklerinize ve ne yaptığınıza bağlı. Mesela benim gibi 8 GB RAM ve HDD varsa ve PC de oyun oynuyorsanız evet etki eder. Ben o yüzden kapattım.
birde birşey sormak istiyorum bende kaspersky antivirüs programı var standart modu ondan virüs taraması yaptığımda hiç birşey çıkmıyor ama windows defenderda 3 tane tehtid gösteriyor ve üçüde aynı acaba bugda kalmış olabilir mi ? Çünkü o 3 tane şeyin aynısını engelledim defenderdan birde kaspersky kapattığımda tekrar uyarı veriyor bugda falan kalmış olabilir mi ?

CPU tüketimine etkisi olur, uygulama açılış hızlarını yavaşlatır ki birçok bağımsız testte de Defender performansa etkisi en yüksek bileşenlerden biri. Bunun yerine Kaspersky Free kullanarak hem daha iyi bir korumaya hem de daha yüksek performansa geçiş yapın derim.

Geri
Yukarı