Antimalware Service Executable kapanmıyor

ozan kaua

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ne yaptıysam kapatamadım, kayıt defterinini bile yaptım ama kapanmıyor. Nasıl kapatabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıdaki program ile bir Windows Defender hizmeti olan Antimalware Service Executable hizmetini ve Defender'i kapatabilirsiniz.

Antimalware Service Executable, Windows Defender hizmetidir. Onun çalışması sisteminizde Windows Defender'dan başka bir AV programı kullanmadığınızı gösteriyor. Onu da kapatmanız sisteminizi tamamen korumasız bırakır.

Eğer sistem kullanımından rahatsızsanız daha hafif bir AV indirmenizi öneririm. Windows Defender sisteme başka bir AV yüklendiğinde kendisini devre dışı bırakıyor, bu da Antimalware Service Executable hizmetinin de kapanması ve sistem kullanmaması demek.

8 gb ram kullanıyorum 150mb sini bu hizmet sömürüyor. Üstteki mesajdaki defender controlu indirerek kapatabilirsin. Bende kullanıyorum. Düzgün bir şekilde kullanırsan virüs girmez bilgisayara için rahat olsun.

Aşağıdaki program ile bir Windows Defender hizmeti olan Antimalware Service Executable hizmetini ve Defender'i kapatabilirsiniz.

İndiriyorum virüs olarak algılıyor inmiyor olarak algılıyor.

Ben o sorunu çözdüm. İlk Kaspersky indir. Onu indirince kapanacak. Ondan sonra Kaspersky kapat Görev Yöneticisi'nden 2 side kapanıyor. Böyle programlara gerek yok kardeşim.

Geri
Yukarı