Antimalware Service Executable kapatma

57'Alay

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba;

Windows 10 güncellemeden sonra Antimalware Service Executable görev yöneticisinde aktif kullanım sağlamaya başladı. "Disk kullanımı yok, RAM kullanımı" mevcut, oyun oynadığımda bir anda FPS' düşüşlerine sebep oluyor, bunu nasıl kaldırabilirim? İnternet ve YouTube üzerinden araştırdıklarımdan herhangi bir bir fayda alamadim, hala arka planda çalışıyor. Sizce bu değerdeki arka plandaki çalışan bu program kasmaya sebebiyet verebilir mi? Kaldırmak mantıklı mıdır güvenlik açısından? Ben oynamış olduğum oyunda ani FPS'ler yaşadığımı gözlemledim.

Dosya Ekleri

• nede1sn.JPG
    nede1sn.JPG
    67,9 KB · Görüntüleme: 57
...oyun oynadığımda bir anda FPS düşüşlerine sebep oluyor...
Nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz? Oyunda RAM kullanımına baktınız mı hiç? Ben şahsen FPS düşmesinin boştaki RAM kullanımıyla uzaktan yakından alakalı olmadığı kanaatindeyim.

Windows Defender ile ilgili bir şey olsa gerek. En temizi başka bir AV kullanın. Fakat dediğim gibi, sırf boştaki RAM kullanımından ötürü kapatmak istiyorsanız son derece gereksiz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı