Antimalware service executable nasıl kalıcı olarak kapatılır?

geralt23

Decipat
Daha fazla  
Başlıkta adı geçen şey 250 MB RAM kullanıyor, görev yöneticisinden görevi sonlandır diyorum erişim engellendi diyor. Defender devre dışı.

Kapatmanızı önermem. Fakat yine de kapatmak istiyorsanız Windows servislerini kapatan uygulamalar var. Araştırabilirsiniz.

Defender diye biliyorum bunu. Defender bazen false positive gibi sorunlar çıkarttığından kapalı bende.

Zaten bir şeye yaradığı yok.

Defender tamamen devredışı değil demektir bu. 250 MB ram kullanmazdı devredışı olsaydı.

Regedit ➡ HKEY_LOCAL_MACHINE ➡ SOFTWARE ➡ Policies ➡ Microsoft ➡ Windows Defender buradan sağ tıklayarak boş alana yeni dword(32) değeri oluşturup adını DisableAntiSpyware yapın değerini 1 yapın.

Defender Control 1.7

Bu programı kullanarak bütün her şeyi kapatın, bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Deneyip haber vereyim hocam.
Defender tamamen devredışı değil demektir bu. 250 MB ram kullanmazdı devredışı olsaydı.

Başka nasıl kapatırım bilmiyorum.

Onu daha önce yaptım hocam hala aynı.
Defender Control 1.7

Bu programı kullanarak bütün her şeyi kapatın, bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Bu işe yaradı hocam teşekkürler.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…