Antimalware service executable nasıl kapatılır?

m47

Kilopat
Antimalware service executable görev yöneticisinde çok yüklü çalışıyor. Virüs olabilir mi? Nasıl kapatırım?

Ayarlardan Windows 10 Defender bildirimlerini kapat. Aynı sorun bende de vardı böyle çözdüm.
2. seçenekte HKEY_LOCAL_MACHINE ➡ SOFTWARE ➡ Policies ➡ Microsoft ➡ Windows Defender
Deyip yeni dword(32) değeri DisableAntiSpyware adında oluşturun değeri 1 yapın.

Yaptım olmadı zaten yeniden başlatmıştım.

Windows Defender hizmetini silme yetkin var mı? Yoksa erişim engellendimi diyor.
Bu arada bildirimleri kappatın mı?

Başlat > Ayarlar > Güncelleştirme ve Gizlilik > Windows güvenliği > Ayarlar > Bildirimleri yönet
Başlat > Ayarlar > Sistem > Bildirimler > Güvenlik ve bakım bildirimlerini kapat

Eğer bu da olmazsa son çare Windows Defender'ı kaldır.

Bu arada Antimalware service executable virus Windows Defender bildirim sistemi diye biliyorum.
Yaptım olmadı zaten yeniden başlatmıştım.

Windows Defender Regedit ile kapatma Videolu anlatım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Windows Güvenlik Duvarına dair her şeyi kapatma:

Bu bölümdeki her şey kapat sonra:

Sonra:

Bunuda kappatıktan sonra bildirimleri de kapat çözülmüş olması lazım.

Başka bir antivirüs programı yükleyin. Defender devre dışı kalacaktır. Ondan sonra da indirdiğiniz antivirüs programını devre dışı bırakın.

Kardeşim, vallahi çok teşekkür ederim. Ben yaptım, oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…