Antivirüs projem nasıl?

Ürün satacaksanız şirket kurup vergi levhası almanız lazım. Ayrıca git ve veri tabanı kullanmadan rakip yazılımlara karşı 10 kat performans gösteren bir yazılımı 14 yaşında yazmanız ütopya.

Geliştirdiğiniz muhtemelen basit bir proje. Öğrenmenize bakın.

Haklısın aslında ama arkadaşının ailesi bütçeyi kullanamamıl.

Bence sen bu işten vazgeç şu anki antivirüsler milyon dolarlar yatırdı projeleri için 1000 2000 TL gibi bir fiyatla anca 2-3 hadi Max 20 kişiye satabilirsin daha farklı projelerle ilgilen kendini geliştir yazılımcı olabilirsin mesela.

@Lusyz
Vazgeçmesine gerek yok aşırı fazla satılmasa da Antivirus test eden kanallara bunu "ben yaptım lütfen test edebilir misiniz? " diye mesaj ve premium verebilir.
Önemli olan dikkat çekmek arkadaşlar.

İfadeler: 202
@Lusyz
Vazgeçmesine gerek yok aşırı fazla satılmasa da Antivirus test eden kanallara bunu "ben yaptım lütfen test edebilir misiniz? " diye mesaj ve premium verebilir.
Arkadaş bir yandan haklı ama. Hem C# ile anti-virüs çok bir yere gelmez. C++ olsa bir şey demem de.

Hocam basit gibi ama 2 senedir falan uğraşıyorum , isterseniz test ede biliriz
memz gibi virüsleride siliyor
verilen hasarıda kaldırıyor

Arkadaş bir yandan haklı ama. Hem C# ile anti-virüs çok bir yere gelmez. C++ olsa bir şey demem de.
console c++
tasarim menü c#
birbirlerini indiriyorlar link aracılıyla

Biliyorum hocam yazılım istediğiniz programida kodlaya bilirim

@Lusyz
Anladim bildiğiniz boyle kanal varsa yollaya bilirmisiniz

Console'dan devam edin. Mesela RKill, çok popüler bir program. C# bırakın, çok fazla değeri yok C++ yanında. RKill'dan daha iyi bir şey yapın, hatta açık kaynak yapın, tadından yenmez. Konsoldan anti-virüs olmaz diye bir şey yok.

Hocam tasarim olmasi bence güzel o nedenle c# kalsın bir kenarda c++ ile doğrudur konsoldan antivirüs olmaz diye birşey yok zaten yaptımda cünki c++ consolode olsa windows tasarimida olsa c# in kodlar birbirine benziyor ve mantıkları aynı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…