Antivürüs Programı Önerisi

Virüs programı seçerken bilgisayar özellikleriniz de önemlidir neden niye soracak olursanız virüs programları bilgisayarda sürekli olarak çalışır durumdadırlar ve duruma göre sisteminizi zorlayabilirler. Benim tavsiyem Avast olacaktır hem çok zorlamaz hemde günlük kullanımlar için yeterli, güncel bir programı vardır. Ancak bu işlerin içinde biraz da fanatiklik vardır dikkat edin. Herkes kendi sevdiği ve kullandığı programı önerecektir.

Şirketimiz de fazla kalan bir adet ESET NOD32 Endpoint sürümü bir antivirüs lisansı vardı. Bunu şahsi bilgisayarıma kurdum. Gayet performanslı bir şekilde çalışıyor ve herhangi bir şekilde yavaşlama olmadı. Tabi bu bilgisayardan bilgisayara göre farklılık gösterebilir.

Şirketimiz de fazla kalan bir adet ESET NOD32 Endpoint sürümü bir antivirüs lisansı vardı. Bunu şahsi bilgisayarıma kurdum. Gayet performanslı bir şekilde çalışıyor ve herhangi bir şekilde yavaşlama olmadı. Tabi bu bilgisayardan bilgisayara göre farklılık gösterebilir.
Metin2 zamanlarında ESET ile yıldızım barışmadı girdiğim private serverlerin bir kısmını virüs algılardı :)

Metin2 zamanlarında ESET ile yıldızım barışmadı girdiğim private serverlerin bir kısmını virüs algılardı :)

Evet kesinlikle o dönemleri hatırlıyorum. Benimde başımı FM2005 döneminde yaktı. O zaman 2030 yılına gelmiştim Fenerbahçe ile kazanmadığım kupa kalmamıştı ama ESET sağolsun kayıt dosyasısını virüs olarak algıladı ve sildi. Gitti güzelim kariyerim :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı