Çözüldü AnyDesk "disconnected from the anydesk network" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rufiq Cavadov

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Azərbaycan
Daha fazla  
AnyDesk kurulumunu gerçekleştirdikten sonra şu şekilde bir hata aldım. Bu hataya sebep ne olabilir?

1698388215575.png

Çözüm
  • İnternet bağlantınızı kontrol edin
  • Kullanıcı Adınızın ve Şifrenizin Doğru Olduğundan Emin Olun
  • Güvenlik Duvarı Üzerinden AnyDesk'e İzin Verin
  • Antivirüs Yazılımınızı Devre Dışı Bırakın
  • Yönlendirici Ayarlarınızı Kontrol Edin
  • IPv6'yı devre dışı bırakın

• İnternet bağlantınızı kontrol edin
  • Kullanıcı Adınızın ve Şifrenizin Doğru Olduğundan Emin Olun
  • Güvenlik Duvarı Üzerinden AnyDesk'e İzin Verin
  • Antivirüs Yazılımınızı Devre Dışı Bırakın
  • Yönlendirici Ayarlarınızı Kontrol Edin
  • IPv6'yı devre dışı bırakın
Denedim hocam. IPv6'yı nasıl devre dışı bırakabilirim?

Güvenlik duvarı üzerinden private ve public olarak izin verdim. Antivirüs yazılımı kullanmıyorum. Defender var sadece o da Microsoft'un kendisinin.

Denedim hocam. IPv6'yı nasıl devre dışı bırakabilirim?

Güvenlik duvarı üzerinden private ve public olarak izin verdim. Antivirüs yazılımı kullanmıyorum. Defender var sadece o da Microsoft'un kendisinin.
Adım 1: Ayarlar'a gidin ve Kontrol Panelini arayın.

Adım 2: Ağ ve İnternet'i seçin. Ağ ve Paylaşım Merkezi'ni ve ardından Bağdaştırıcı ayarlarını değiştir'i seçin.

1698349587253.png

Adım 3: Ağ bağlantınıza çift tıklayın ve pencereden Özellikler'i seçin.

1698349617537.png

Adım 4: “Internet Protocol Version 6” kutusunun işaretini kaldırın ve Tamam'a tıklayın.

Adım 1: Ayarlar'a gidin ve Kontrol Panelini arayın.

Adım 2: Ağ ve İnternet'i seçin. Ağ ve Paylaşım Merkezi'ni ve ardından Bağdaştırıcı ayarlarını değiştir'i seçin.

Eki Görüntüle 1991472

Adım 3: Ağ bağlantınıza çift tıklayın ve pencereden Özellikler'i seçin.

Eki Görüntüle 1991475

Adım 4: “Internet Protocol Version 6” kutusunun işaretini kaldırın ve Tamam'a tıklayın.
1698389714714.png

1698389744558.png

1698389758312.png

@Kutaysadf IPv6 işaret kutusunu denedim ama çözüm olmadı. Onunla ilgili olduğunu düşünmüyorum. Bu kendi kendine bir defa da böyle olup çözülmüştü. Garip.

Son düzenleme:
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
O zaman bilemedim hocam, Aazerbeycandasınız sanırım. Karşı bilgisayarın tarih ve saat senkronizasyonuyla sizinkinin uyuşmaması kaynaklı bir hata olabilir. Aklıma bu geldi bir tek.
24 saattan sonra kendi kendiliğine düzeldi. Sorun tarih ile alakalı diye düşünüyorum. Çünkü format attıktan sonra time.windows.com ayarını time.nist.gov olarak ayarladım ve bunu ayarlamadan önce set time zone automatically ayarını da seçmeyi unutmadım. 1 gün sonra kendi kendiliğinden düzeldi. Sonra temiz format atmayı ve aynı sorunu yaşayıp yaşamayacağıma dair tekrar format atmayı denedim ve ayarları aynı şekilde deneyeyim dedim. Bu sefer sorun olmadı. Ama dediğim gibi time ayarlarını ayarladım sonra denedim olmadı yani. Belki de alakası yok ama muhtemelen saat ile alakalıydı.

O zaman bilemedim hocam, Aazerbeycandasınız sanırım. Karşı bilgisayarın tarih ve saat senkronizasyonuyla sizinkinin uyuşmaması kaynaklı bir hata olabilir. Aklıma bu geldi bir tek.
Hocam bu arada karşı bilgisayara kurmadık aslında dediğim gibi yeni format atılmış ve saatin doğru olmasına rağmen aldığım bir hata ama time.nist.gov olarak ayarladım çözüldü. Teşekkürler!

Son düzenleme:

Geri
Yukarı