AnyDesk ve TeamViewer'da lisans sorunu nasıl çözülür?

StarlendS

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafiker - Yayıncı - Editör - Satış ve Pazarlama Uzmanı - Sosyal Medya Uzmanı - Medya yöneticisi - İçerik yöneticisi - Marka temsilcisi - Kitle yöneticisi - İçerik strateji uzmanı
AnyDesk ve TeamViewer'da lisans sorunu nasıl çözülür?
AnyDesk'te bu olay yeni yeni olmaya başladı. Bireysel kullanıyordum sanırım beni işletim hesabı algılayıp lisans satın almaya zorluyor. Nasıl çözerim?

Bu tarz uygulamaların genel olarak belirli saat kullanımları var bunları geçtiğinde doğal olarak sen bir dur, normal kullanıcı değilsin deyip lisansa yönlendirir :) Windows'unkinde bu varmıydı hatarmıyorum, uzak masaüstünü deneyebilirsiniz, crack veya lisans almak diğer tercihler.

Bu tarz uygulamaların genel olarak belirli saat kullanımları var bunları geçtiğinde doğal olarak sen bir dur, normal kullanıcı değilsin deyip lisansa yönlendirir :) Windows'unkinde bu varmıydı hatarmıyorum, uzak masaüstünü deneyebilirsiniz, crack veya lisans almak diğer tercihler.
AndyDesk'i yaklaşık 1-1.5 yıl kullandım, dediğim gibi şu sıralar lisansa yönlendiriyor. Tek bir bilgisayara bağlanmak için lisans almayı düşünmüyorum. Crack nerden bulurum?

Google remote da çok güzeldir öneriyorum ister browserdan ister programından cihazlarınaza bağlanabilirsiniz. Mobilden uygulamasıda mevcut oradan da bağlantı sağlar. AnyDesk ve TeamViewer belli bir kullanım saatini aşarsanız sizi lisans almaya yönlendirir.

Google remote da çok güzeldir öneriyorum ister browserdan ister programından cihazlarınaza bağlanabilirsiniz. Mobilden uygulamasıda mevcut oradan da bağlantı sağlar. AnyDesk ve TeamViewer belli bir kullanım saatini aşarsanız sizi lisans almaya yönlendirir.

Şunu da belirteyim hocam evdeki bilgisayarımdan iş yerimdeki bilgisayarıma bağlanarak grafik işlerimi hallediyorum. Google remote yavaş/kasma gibi sorunlar var mı?

Bende iş amaçlı kullanıyorum herhangi bir sıkıntısını görmedim. Tabii ki de hemen hemen hepside az da olsa lag yapar. Google Remote'u rahatça kullanabilirsin.

AnyDesk ten çok fazla bağlantı yaptığım için artık lisans istemeye başlamıştır. Ben de eski sürümü yükledim. Yüklerken güncelleşitirmeleri kontrol et işaretini kaldırdım ve eski sürümü kullanıyorum. Artık lisans problemi yaşamıyorum. Kesin çözümdür.

AnyDesk ten çok fazla bağlantı yaptığım için artık lisans istemeye başlamıştır. Ben de eski sürümü yükledim. Yüklerken güncelleşitirmeleri kontrol et işaretini kaldırdım ve eski sürümü kullanıyorum. Artık lisans problemi yaşamıyorum. Kesin çözümdür.
Eski sürümü nasıl indiririm?

Yeni konular

Geri
Yukarı