Aoc 21.5" E2262Vw Monitör hakkında görüşleriniz ?

Melih Öncü

Hectopat
Daha fazla  
Monitör hakkında görüşleriniz nedir ? Oyun oynarken ghosting olayı gerçekleşir mi ? Maksimum 400 tl'ye kadar monitör önerisinde bulunursanız sevinirim.

IPS monitörlerin oyunda dezavantaj yarattığını okumuştum. Ips monitörlerin her açıdan görüntüyü tam olarak verdiğini ve daha çok videolarda avantaj getirdiğini okumuştum. Yanlış mı biliyorum ?

Dogru biliyorsunuz fakat oyunlarda ne gibi bir dezavantaj getiriyor?

Ghosting olayı yaşanabiliyormuş. Ben onların yalancısıyım bilmişlik taslamak istemem

Dogru diyorsunu ama soyle diyim bunlarin arasindaki tepki suresi farkini anlayabilmeniz icin iki monitorude yanyana koymaniz lazim yoksa anlayabileceginizi sanmiyorum. HDMI cikisi yok ve IPS LED degil.

Son düzenleyen: Moderatör:
@elite2han özelliklerine baksaydınız tepki sürelerini anlardınız. IPS olacak diye bir şart yok, sorun bile çıkarabiliyorlar ve özelliklere iyi bakın HDMI var, yanlış bilgilendirme yapmayın.

Kusura bakmayin HDMI konusunda yanlis bilgim varmis fakat IPS Ledler ne gibi sorun cikariyorlar?

Farklı bir forumdaki arkadaş IPS monitör almış, hiç memnun kalmamış. İşte videosu. Soldaki Acer, sağdaki Asus IPS.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…