AOC 23.8” 24G2SP/BK alınır mı?

Bütçe
5000tl
Monitör
AOC 23.8” 24G2SP/BK
Öncelikle herkese merhaba, aranızda yeniyim. 5000TL'ye kadar monitör bakıyorum. Forumda AOC 23.8” 24G2SPU/BK modelini önerdikleri için ben de bu modeli almaya karar verdim. AOC 23.8” 24G2SP/BK modeli nasıldır? Kullandıkları panel aynı mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Monitörün linki: Amazon.com.tr

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu attığım videoda 24G2SPU için kıyaslanmış değerler var. 24G2SPU İnput lag (ki bu bence çok önemli) dahil birkaç açıdan Gigabyte G24F-2 modelinden önde görünüyor. Video yandaş bir video değilse ve gerçeği söylüyorsa AOC alınır bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu attığım videoda 24G2SPU için kıyaslanmış değerler var. 24G2SPU İnput lag (ki bu bence çok önemli) dahil birkaç açıdan Gigabyte G24F-2 modelinden önde görünüyor. Video yandaş bir video değilse ve gerçeği söylüyorsa AOC alınır bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet bende bu videoyu izledim o yüzden Gigabyte dan vazgeçtim. Ama tek sebebim o değildi kredi kartına taksit ile almak istediğim için seçenekler baya sınırlanıyor. Maalesef tek seferde ödeyebileceğim bir meblağ değil. Çoğu site taksite çok fark koyuyor.

Spu modeliyle aynı model, küçük farklar var aralarında. 24G2SPU'dan daha mantıklı gözüküyor İtopya'daki Web stoğu bittiği için.
Teşekkür ederim öncelikle sipariş edip öğrenme zamanı gelmiş gibi.

Geri
Yukarı