AOC 23.8" 24G2ZE monitör alınır mı?

240 Hz istiyorsan ve uygun fiyatlı olsun diyorsan attığın model güzel ancak 40-45K'lik bir sisteme bana kalırsa 240 Hz zorunluluğu yoksa 2K 144+ Hz bir monitör daha iyi gider.

240 Hz istiyorsan ve uygun fiyatlı olsun diyorsan attığın model güzel ancak 40-45K'lik bir sisteme bana kalırsa 240 Hz zorunluluğu yoksa 2K 144+ Hz bir monitör daha iyi gider.
1k 23.8 inç yeter ayrıca bence 40-45 k lık bir bilgisayar için 9 k lık monitör çok fazla ayrıca 240 olursa çok daha iyi olur

4070, QHD kullanilmali. 240Hz istenirse o AOC alinabilir.

Monitör araştırma işi kullandığın ekran kartıyla doğrudan ilgilidir. Darboğaz yaşanmaması için ekran kartının modelini söylersen daha sağlıklı öneriler verilebilir.

4070, QHD kullanilmali. 240Hz istenirse o AOC alinabilir.
berkayın attığı aynı monitörü atmışsın :)

Monitör araştırma işi kullandığın ekran kartıyla doğrudan ilgilidir. Darboğaz yaşanmaması için ekran kartının modelini söylersen daha sağlıklı öneriler verilebilir.
kasam yok monitörle beraber alıcam.

Berkay'ın attığı aynı monitörü atmışsın :)

Evet, ayni monitoru attim. Evet, guzel monitor. Evet, QHD icin alinabilir guzel Hz'li monitor.

Attigim sisteme bütçen varken bir sivi. Ama istersen tabii 4070 Ti sistem olur ama bence QHD icin yeterli bunlar.

Evet, ayni monitoru attim. Evet, guzel monitor. Evet, QHD icin alinabilir guzel Hz'li monitor.

Attigim sisteme bütçen varken bir sivi. Ama istersen tabii 4070 Ti sistem olur ama bence QHD icin yeterli bunlar.
o monitör 2k 27 inç ve 144 hz fps oyunları oynayacağım zaten o yüzden 240 hz olmasını istiyorum ve monitörün küçük olması şuan mağkuldur ayrıca monitör kasaya göre çok pahalı bence

O monitör 2K 27 inç ve 144 Hz FPS oyunları oynayacağım zaten o yüzden 240 Hz olmasını istiyorum ve monitörün küçük olması şu an mağkuldur ayrıca monitör kasaya göre çok pahalı bence.

Hayir, pahali degil. QHD monitorler oyle. 4070 aliyorsan QHD kullan bence bir zahmet. QHD yine rekabetci olur.

Geri
Yukarı