AOC 23.8" Q24G2A/BK alınır mı?

AOC paneller gayet iyidir fakat 24 inç monitöre 2k gereksiz hocam. üstüne fiyatı 8.3 k alınmaz. onun yerine

F

AOC paneller gayet iyidir fakat 24 inç monitöre 2K gereksiz hocam. Üstüne fiyatı 8.3 k alınmaz. Onun yerine.

Full HD aramıyorum 2K arıyorum hocam.

F

Full HD aramıyorum 2K arıyorum hocam.
24 inç monitörlerde 2k kullanılmıyor genelde hocam. bulunması ender ve pahalı oluyorlar çünkü 24 inç ekranda 2k gereksiz kalıyor. sizi 24 inçte Full HD fazlasıyla tatmin edecektir. 27 inç olsa idi 2k gayet işinize yarar idi sizin yerinizde olsa 24 inç monitörler arasında mükemmel fiyata mükemmel özelliklerde GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör | ITOPYA öneririm. Asus tuf gaming modelinden daha iyi.

24 inç monitörlerde 2K kullanılmıyor genelde hocam. Bulunması ender ve pahalı oluyorlar çünkü 24 inç ekranda 2K gereksiz kalıyor. Sizi 24 inçte Full HD fazlasıyla tatmin edecektir. 27 inç olsa idi 2K gayet işinize yarar idi sizin yerinizde olsa 24 inç monitörler arasında mükemmel fiyata mükemmel özelliklerde GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör | ITOPYA öneririm. ASUS TUF Gaming modelinden daha iyi.

Hocam 2K modellere bakıyorum.

Geri
Yukarı