AOC 24G2U 2.100 TL!

Eski sürümler ATN ile mi başlıyor hocam? Benim ATNM ile başlayıp sayılar ile devam ediyor.

aoc.PNG

Eski sürümler ATN ile mi başlıyor hocam? Benim ATNM ile başlayıp sayılar ile devam ediyor.
Eski panelli olanların seri numarası ATN, EAC ise HDN ile başlıyor. Yeni panelli olanların seri numarası AWB, EAC ise HDP ile başlıyor.
Eski panel: TPM238WF1
Yeni panel: tpm238wf1-fhbng0
Üstteki mesajda yazdıklarım varmış. Mesajı yazdıktan sonra yüklendi...

Eski panelli olanların seri numarası ATN, EAC ise HDN ile başlıyor. Yeni panelli olanların seri numarası AWB, EAC ise HDP ile başlıyor.
Eski panel: TPM238WF1
Yeni panel: tpm238wf1-fhbng0
Üstteki mesajda yazdıklarım varmış. Mesajı yazdıktan sonra yüklendi...
Yeni panel eski panel arasındaki farklardan bahseder misin hocam? Merak ettim.

Yeni panel eski panel arasındaki farklardan bahseder misin hocam? Merak ettim.

Versiyon 1: 350 nits parlaklık, 1400:1 kontrast ve renk gamı versiyon 2'ye göre biraz daha fazlaymış.

Versiyon 2: 250 nits parlaklık, 1000:1 kontrast ve renk gamı versiyon 1'e göre biraz daha düşükmüş.

Versiyon 2'nin ghosting durumu biraz daha iyi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Kontrast, parlaklık ve renk gamotu açısından farklar var diye gördüm ben. Detaylı videoyu @Akababuş hocam atmış zaten.

Daha fazla detay almak isteyen videoyu izleyebilir. Genel olarak, monitörlerin özeti bu şekilde.

Versiyon 1: 350 nits parlaklık, 1400:1 kontrast ve renk gamı versiyon 2'ye göre biraz daha fazlaymış.

Versiyon 2: 250 nits parlaklık, 1000:1 kontrast ve renk gamı versiyon 1'e göre biraz daha düşükmüş.

Versiyon 2'nin ghosting durumu biraz daha iyi.

Son düzenleme:
Çok teşekkürler arkadaşlar.

Geri
Yukarı