AOC 24G2U 23.8" vs Dell S2417DG 23.8"

Kaan453

Kilopat
Daha fazla  
Maksimum 2000 TL bütçem var ve monitor alacağım. FPS, yarış, LOL oynuyorum. AOC 24G2U 24" monitör (1300TL) hem fiyat olarak hem de performans ve sundukları açısından çok güzel bir monitör. Daha önceden kullananlar oldu mu? Görüntüsü nasıl? Şu an kullandığım monitör 27" MSI Optix MAG271CR modeli. Görünüş olarak güzel bir monitör fakat yazılar bulanık, oyunlarda bulanıklık var. Ve pikseller sayılıyor neredeyse, o yüzden değiştireceğim. Ekran kartım RTX2070. DisplayPort ile bağlı ama bence sorun monitörde. O yüzden yeni monitör alacağım. Ya da bütçeyi biraz arttırıp Dell 2K S2417DG 24" monitorü alacağım. İki monitör arasında 1200 TL fark var ve bu fiyata ekipman dizilir ya da SSD ve HDD arttırılabilir. Bu kadar farka değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
AOC 24G2U mükemmel bir monitör şuanda kullanıyorum ve IPS ekrandan TN'ye düşülmez TN panele bakınca siyah beyaz ekrana baktım sandım ilk baş.

144HZ, IPS, 1MS (MPRT), 24" + Hoparlör ( Orta düzeyde bu fiyat için tatmin edici), Pivot, sağa sola döner başlık, yukarı aşağı ayarı, arka kısmındaki girişleri yani bu fiyat bu monitör için öpüp başa koymalık ghosting vs. yok.

Bende AOC almayı düşünüyorum İtopya ya gidip monitörü denicem boş bir günüm olursa.Şu anda elimde olan monitörüde satarım.

Maksimum 2000 TL bütçem var ve monitor alacağım. FPS, yarış, LOL oynuyorum. AOC 24G2U 24" monitör (1300TL) hem fiyat olarak hem de performans ve sundukları açısından çok güzel bir monitör. Daha önceden kullananlar oldu mu? Görüntüsü nasıl? Şu an kullandığım monitör 27" MSI Optix MAG271CR modeli. Görünüş olarak güzel bir monitör fakat yazılar bulanık, oyunlarda bulanıklık var. Ve pikseller sayılıyor neredeyse, o yüzden değiştireceğim. Ekran kartım RTX2070. DisplayPort ile bağlı ama bence sorun monitörde. O yüzden yeni monitör alacağım. Ya da bütçeyi biraz arttırıp Dell 2K S2417DG 24" monitorü alacağım. İki monitör arasında 1200 TL fark var ve bu fiyata ekipman dizilir ya da SSD ve HDD arttırılabilir. Bu kadar farka değer mi?

Samsung 24" CFG73 FHD 1ms(MPRT) 144Hz FreeSync HDMI+DP Quantum Dot%125 sRGB VA Kavisli Gaming Monitör: Amazon.com.tr kesinlikle bunu almalısın. Fiyatı ve kalitesi çok iyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı